اجتماعیاخبار شهرستان ها

میزان تولید آب شرب در شهرستان چهارباغ افزایش می‌یابد مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از تحقق اقدامات لازم برای افزایش ظرفیت تولید آب با هدف گذر از تنش آبی پیش رو در منطقه چهارباغ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

حمیدرضا نامداری مدیر عامل شرکت آبفا استان البرز از تحقق اقدامات لازم برای افزایش ظرفیت تولید آب با هدف گذر از تنش آبی پیش رو در منطقه چهارباغ خبر داد.

وی افزود: در راستای اجرای سیاست های کلان شرکت آب و فاضلاب استان البرز و با توجه به برنامه ریزی صورت پذیرفته و پیگیری های انجام شده جهت تامین آب شرب مورد نیاز مشترکین، عملیات حفر و تجهیز چاه جدید در منطقه چهارباغ آغاز گردیده است.

این مسئول اضافه کرد: در حال حاضر تعداد ۲۱ حلقه چاه فعال با ظرفیت بیش از ۲۵۶ لیتر بر ثانیه در منطقه چهارباغ در مدار بهره برداری می‌باشد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز ادامه داد: با اتمام عملیات حفر، تجهیز و بهره برداری از چاه جدید ، میزان ۳۰ لیتر بر ثانیه به ظرفیت تولید آب منطقه افزوده خواهد شد و مجموعا” شاهد ارتقاء حجم توزیع آب به میزان ۲۸۶ لیتر بر ثانیه خواهیم بود.

نامداری تاکید کرد: تمهیدات لازم در مسیر تامین آب شرب مشترکین استان البرز جهت گذر از فصل گرم سال اندیشیده شده است، لیکن تقاضای ما از مردم مدیریت مصرف آب و توجه به شرایط بحرانی کاهش منابع آبی می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا