اخبار ویژهپر بازدیدهامدیریت شهری

تذکر جدی سعیدی سیرائی به شهردار کرج! عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: آقای شهردار؛ شهرداری کرج بی‌شمار نیروی انقلابی، تحصیلکرده و متخصص دارد اما دیده نمی‌شوند.  

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

حسین سعیدی سیرائی در جلسه کمیسیون تلفیق با انتقاد از عملکرد شهردار کرج، اظهار داشت: شهردار کرج قرار است با ارسال لایحه‌ای، موافقت شورا را برای حضور برخی مدیران از شهرهای دیگر جلب کند که قطعا با این موضوع برخورد خواهم کرد.

وی با بیان اینکه این موضوع خط قرمز بنده است و با همه توان مقابل آن ایستادگی می‌کنم، گفت: آقای شهردار، شهرداری کرج بی‌شمار نیروی جوان تحصیلکرده و البته مومن و انقلابی دارد بعد شما می‌خواهید از سایر شهرها مدیر بیاورید؟

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر کرج تاکید کرد: بار دیگر می‌گویم که این موضوع خط قرمز من به عنوان عضو شوراست و اگر لازم باشد به صورت عیان در این‌ خصوص صحبت می‌کنم.

وی اضافه کرد: پیشکسوتان زیادی در شهرداری کرج حضور دارند که عمده آن‌ها در مدیریت کلان حضور داشته‌اند و امروز در پارکینگ شهرداری خاک می‌خورند!

سعیدی سیرائی یادآور شد: می‌خواهیم سازمان ایجاد کنیم بعد پیشاپیش قرار است از شهر‌های دیگر به عنوان مامور مدیر وارد کنیم؟ قطعا از آبرویم می‌گذرم و مقابل این لایحه می‌ایستم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا