اجتماعیاخبار شهرستان هااخبار ویژه

سپاه با عزم جهادی در نهضت ملی مسکن نقش آفرینی خواهد کرد فرمانده سپاه استان البرز از عزم سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان در همکاری با دولت خدمت گذار در جهت رفع مشکل مسکن در استان خبر داد و گفت : سپاه با عزم جهادی در نهضت ملی مسکن نقش آفرینی خواهد کرد .

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

سردار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام و مجتبی عبداللهی استاندار البرز، از پروژه‌های عمرانی سپاه استان بازدید کردند.

گفتنی است، پروژه بازسازی بازار بزرگ ملاصدرا و همچنین پروژه استخر و آب درمانی سوم خرداد و طرح مسکن ملی از جمله این پروژه‌ها بود.

سردار سرتیپ دوم پاسدار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه استان البرز در حاشیه مراسم بازدید از طرح نهضت ملی مسکن در منطقه صالحیه شهرستان نظرآباد اظهار داشت : سپاه امام حسن مجتبی (ع) به عنوان یک نهاد مردمی و انقلابی هر کجا که مردم و دولت ها نیاز به حمایت داشته اند وارد میدان شده و با توجه به اهمیت تامین مسکن جهت مردم عزیز ، در این عرصه نیز ورود خواهد کرد .

وی با اشاره به اینکه سپاه استان البرز در راستای تامین مسکن مردم شریف استان البرز و به جهت همکاری و تعامل با دولت خدمتگزار در فرآیند اجرای نهضت ملی مسکن در دو منطقه صالحیه و نصرت آباد بنا به درخواست اداره کل مسکن و شهرسازی استان البرز نسبت به آماده سازی زمین و ایجاد زیرساخت‌ها اقدام خواهد کرد ، افزود : سپاه استان البرز با بهره گیری از ظرفیت بزرگ بسیج سازندگی و گروه های جهادی نسبت به آماده سازی و ایجاد زیرساخت ها در این دو سایت مسکن اقدام خواهد کرد .

سردار حیدرنیا با تاکید بر تسریع در فرآیند آماده سازی زیرساخت ها در سایت های مسکن صالحیه و نصرت آباد ، خاطرنشان کرد : همکاران ما در بسیج سازندگی استان البرز با اقدام جهادی در نقشه برداری و آماده سازی این سایت ها می کوشند تا در کمترین زمان ممکن زیرساختهای این اراضی تامین شود تا مردم عزیز استان البرز از حلاوت و شیرینی اجرای این پروژه ها در حداقل زمان بهره مند شوند .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا