اخبار ویژهاقتصادی

آمادگی البرز برای اجرای طرح های نوین ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور استاندار البرز گفت: امید است که با جدیتی که در دولت محترم سیزدهم و به تبع آن استان البرز وجود دارد بتوانیم الگو و پیشرو در کشور برای تحقق اهداف و منویات نظام و مقام معظم رهبری در مبارزه با قاچاق کالا و ارز باشیم.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

مجتبی عبداللهی در جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان که با حضور علی آقا حسین بیگی، معاون پیشگیری و کاهش عرضه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تبریک روز ارتش، افزود: بر این باور هستیم که برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز که باید با برنامه ریزی دقیق و بهره گیری از فناوری های نوین و سیستم های هوشمند در این راستا اقدام شود.

وی ادامه داد: ثبت کالاهای ورودی و خروجی به انبارها و نظارت جدی بر مبادی، گام موثری در پیشگیری از قاچاق محسوب می‌شود.

عبداللهی گفت: در این رابطه به جد تابع ستاد کل هستیم و به طور قطع اهداف و برنامه های کلان را در برش های استانی دنبال می کنیم.

وی افزود: انتظار می‌رود با ارائه طرح ها و برنامه های ویژه از این پدیده مخرب جلوگیری شود و این آمادگی در استان البرز نیز وجود دارد.

استاندار البرز گفت: امید است که با جدیتی که در دولت محترم سیزدهم و به تبع آن استان البرز وجود دارد بتوانیم پیشرو در کشور برای تحقق اهداف و منویات نظام و مقام معظم رهبری در مبارزه با قاچاق کالا و ارز باشیم.

در این نشست علی آقا حسین بیگی، معاون پیشگیری و کاهش عرضه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور نیز به تبیین و تشریح اهداف و برنامه های کلان این ستاد پرداخت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا