مدیریت شهری

یکی از معابر کرج به نام شهید بهروز واحدی مزین می‌شود  سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهید والامقام بهروز واحدی اولین شهید راه قدس در سال 1403 است که به شهرداری پیشنهاد می شود معبری به نام همین شهید مزین شود.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

عمار ایزدیار در یکصد و شصت و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج که با حضور اعضای شورای شهر ، شهردار ، معاونان و مدیران شهری برگزار شد اظهارداشت : اقدام مقتدرانه و تلافی جویانه سپاه پاسداران در حمله موشکی و پهپادی به اهداف نظامی رژیم غاصب صهیونیستی، پیروزی بزرگ و غرورآفرینی بود همه را خوشحال کرد از این تریبون ضمن قدردانی پشتیبانی خود را از آرمان‌های نظام اسلامی اعلام می کنم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: کلانشهر کرج مفتخر است اولین شهید راه قدس را در سال 1403 تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده است در این راستا شایسته است یکی از معابر یا فضاهای شهری مزین به نام شهید بهروز واحدی شهید راه قدس نامگذاری و مزین شود.

ایزدیار اذعان کرد: یکی از موضوعات مهم در شورای شهر کرج توجه ویژه به موضوع فرهنگ ایثار و شهادت است، لذا تلاش کردیم تا در دوره ششم معابر شهری را به نام شهدا مزین کنیم.

 

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا