اجتماعی

موکب دائمی البرز در مرز مهران راه اندازی می‌شود استاندار البرز گفت: باید با اتخاذ تدابیر لازم بسترهای حضور زائران البرزی کربلای معلی در اجتماع بزرگ اربعین را فراهم کنیم.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

مجتبی عبداللهی در جلسه ستاد اربعین استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تبریک روز ارتش، افزود: به هر اندازه که به زائران کربلای معلی بویژه در اجتماع بزرگ اربعین خدمت کنیم، کافی نیست چراکه ارادت و علاقه قلبی به اهل بیت در تک تک ما نهفته و آشکار است.

وی ادامه داد: با توجه به مذاکرات صورت گرفته با استاندار محترم ایلام باید از سوی معاونت سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری در خصوص جانمایی زمین مناسب جهت استقرار موکب دائمی استان البرز در مرز مهران اقدام شود.

عبداللهی گفت: ساخت محل اسکان زائران استان البرز در نجف اشرف با هدف اقامتگاهی و ارائه خدمات و پذیرایی نیز باید در دستور کار باشد.

وی افزود: اتخاذ تدابیر و پیش بینی های لازم برای استقرار کانتینر ویژه یخ ساز در کربلا از دیگر مواردی است که باید برای اربعین امسال مد نظر قرار گیرد.

استاندار البرز گفت: با توجه به تجارب سال های گذشته باید نقاط ضعف را احصا کرده و برای رفع آنها از هم اکنون برنامه ریزی کنیم.

وی افزود: امسال نیز ۹۱ موکب برای اجتماع بزرگ اربعین پیش بینی شده و باید طی نشست هایی با موکب داران، هماهنگی لازم و نظرخواهی از آنها صورت گیرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا