سیاسی

با تمام توان درصدد برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستیم استاندار البرز گفت: درصدد هستیم در شرایط کنونی علاوه بر اینکه بسترهای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری را مهیا می کنیم در راستای تسریع در تحقق اهداف، برنامه ها و پروژه های دولت سیزدهم اهتمام داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

مجتبی عبداللهی استاندار البرز در حاشیه برگزاری ستاد انتخابات استان که در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و همراهان شهیدشان، افزود: با توجه به ابلاغ وزارت کشور فرآیند انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری رسما آغاز شد.

وی ادامه داد: از روز ششم خرداد ماه هیات های اجرایی تشکیل شدند و جلسات مستمر با هدف ایجاد بسترهای برگزاری انتخابات با ۴ مولفه امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت با دست اندرکاران تشکیل می‌شود.

عبداللهی گفت: از ۱۰ تا ۱۴ خردادماه، ثبت نام داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دنبال می شود.

وی افزود: از ۱۵ تا ۲۱ خردادماه به مدت یک هفته به بررسی صلاحیت داوطلبان اختصاص دارد.

استاندار البرز گفت: پس از طی فرآیند ثبت نام و تایید صلاحیت ها، داوطلبان به مدت دو هفته و تا ۶ تیر ماه برای تبلیغات فرصت دارند.

وی افزود: این زمان، فرصت بسیار خوبی برای ایجاد شور انتخاباتی و معرفی داوطلبان محسوب می‌شود که نقش رسانه ها برای آگاهی بخشی بسیار موثر خواهد بود.

عبداللهی گفت: چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ۸ تیر ماه برگزار می شود و امید است با مشارکت احزاب و گروه های مختلف مردمی شاهد انتخاباتی باشکوه باشیم.

وی افزود: درصدد هستیم در شرایط کنونی علاوه بر اینکه بسترهای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری را مهیا می کنیم در راستای تسریع در تحقق اهداف، برنامه ها و پروژه های دولت سیزدهم اهتمام داشته باشیم.

استاندار البرز اقدامات و دستاوردهای دولت سیزدهم در استان در حوزه بهداشت و درمان، مدرسه سازی، راه و… را برشمرد و گفت: بسیاری از پروژه ها به ثمر رسیده و بدنبال تسریع در تکمیل پروژه های باقی هستیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا