اخبار داغ

سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار محله دهقان ويلا به دام افتاد فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگيري سارق حرفه اي منطقه دهقان ويلا و کشف 24 فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

سرهنگ پيمان گودرزی فرمانده انتظامی شهرستان کرج بیان داشت: در پي وقوع چندين فقره سرقت اماکن خصوصي و کابل برق در سطح حوزه دهقان ويلا ، شناسايي و دستگيري سارق و يا سارقين به صورت ويژه در دستور كار ماموران کلانتري 46 قرار گرفت.

وي افزود: تيم تشکيل شده در دايره تجسس کلانتري دهقان ويلا با بررسي و بازبيني صحنه‌هاي سرقت ردپاي يک سارق سابقه دار را در يکي از سرقت ها مشاهده و با انجام اقدامات اطلاعاتي مخفيگاه سارق مورد نظر را شناسايي و با تحت نظر قرار دادن وي، او را در حال پرسه زني و سرقت کابل دستگير مي کنند.

گودرزی اظهار داشت: متهم دربازجويي هاي اوليه پليس به 24 فقره سرقت محتويات داخل خودرو، اماکن خصوصي، کابل برق و دوچرخه اعتراف کرده که در بازرسي از مخفيگاه اش تعدادي از اموال مسروقه نيز کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج در پايان با بيان اينکه متهم با تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شد از شهروندان خواست، هشدارهاي انتظامي در خصوص پيشگيري از سرقت را جدي گرفته و هرگونه مورد مشکوک را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا