سیاسی

در راستای توسعه استان البرز، دستگاه‌های اجرایی با هم اتحاد داشته باشند استاندار البرز گفت: به طور قطع هر کجا که پای حقوق مردم و توسعه و پیشرفت استان در میان باشد، با هم اتفاق نظر و اتحاد داریم و امید که بتوانیم در چنین فضایی به هدف نهایی که همان کسب رضایتمندی مردم است، دست یابیم.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

علی شیرین زاد نماینده منتخب مردم کرج، فردیس و اشتهارد در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر استاندار با نماینده عالی دولت در استان البرز دیدار و گفت‌وگو کرد.

مجتبی عبداللهی استاندار البرز در این دیدار که روز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ صورت گرفت، ضمن تبریک به علی شیرین زاد برای راهیابی به مجلس شورای اسلامی، مسئولیت خطیر این نماینده در کرسی کرج، فردیس و اشتهارد را یادآور شد و افزود: امید است که در کنار علیرضا عباسی دیگر نماینده این حوزه و علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ منشا اثر در مسیر توسعه استان البرز باشید.

وی اتحاد، انسجام و هم افزایی با دیگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی البرز و نمایندگان سایر قوا در راستای ایجاد فضای تصمیم سازی با خردجمعی را امری مهم برشمرد و ادامه داد: به طور قطع هر کجا که پای حقوق مردم و توسعه و پیشرفت استان در میان باشد، با هم اتفاق نظر و اتحاد داریم و امید که بتوانیم در چنین فضایی به هدف نهایی که همان کسب رضایتمندی مردم است، دست یابیم.

عبداللهی گفت: مردم، اتحاد و همبستگی را به خوبی درک کرده و در چنین شرایطی اعتماد و اطمینان بیشتری به خدمتگزاران خود خواهند داشت.

علی شیرین زاد نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار از اهتمام استاندار البرز و سایر دست اندرکاران برگزاری انتخابات در راستای تحقق انتخابات با ۴ مولفه امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت مد نظر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی ) در استان البرز، قدردانی کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا