اخبار ایران و جهاناخبار ویژهاقتصادیپر بازدیدها

کالای با کیفیت ایرانی قابلیت رقابت با کالاهای خارجی در بازارهای بین‌المللی را دارد عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی البرز گفت: هدف ما از حضور در رویدادهای بین‌المللی مانند ایران اکسپو و دیدار مقامات و تجار خارجی این است که ضمن معرفی توانمندی‌های صادراتی کشور این مهم نهادینه شود که کالای با کیفیت ایرانی قابلیت رقابت با کالاهای خارجی در بازارهای تجارت جهانی و بین‌المللی را دارد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

محسن امینی مدیرعامل گروه صنعتی زر در حاشیه سومین روز برگزاری نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴ با تاکید بر اهمیت توجه به برگزاری رویدادهای مهم اقتصادی کشور در مسیر رونق هر چه بیشتر حوزه‌های تولید و صنعت بیان کرد: صنعتگران، بازرگانان و تجار ایرانی همواره در عمل به فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و تلاش برای تحقق شعار سال گام بر می‌دارند و نقش مهمی در عرصه شکوفایی تولید، بازرگانی و به تبع آن اقتصاد کشور ایفا می‌کنند.

مدیرعامل گروه صنعتی زر با اشاره به تلاش فعالان اقتصادی بخش خصوصی کشور برای توسعه صادرات ایران به نقاط مختلف دنیا گفت: هدف ما از حضور در رویدادهای بین‌المللی مانند ایران اکسپو و دیدار مقامات و تجار خارجی این است که ضمن معرفی توانمندی‌های صادراتی کشور این مهم نهادینه شود که کالای با کیفیت ایرانی قابلیت رقابت با کالاهای خارجی در بازارهای تجارت جهانی و بین‌المللی را دارد.

وی با بیان اینکه ایران سرزمین فرصت‌ها است، افزود: ششمین دوره نمایشگاه ایران اکسپو با توجه به انتقادهایی که از گذشته وجود داشت، امسال در سطح مطلوب‌تری برگزار شد و تاکنون بازدید خوبی توسط مهمانان داخلی و خارجی از این نمایشگاه به عمل آمده است‌ که انتظار داریم به حد بالاتری هم برسد.

امینی تاکید کرد: رویداد بزرگ و مهمی مانند ایران اکسپو که شرکت‌ها و برندهای مطرح صادراتی زیادی در آن حضور دارند، باید در سطح بالاتری اطلاع‌رسانی شود تا شاهد افزایش قابل توجه بازدید فعالان اقتصادی و مهمانان خارجی نسبت به دوره‌های قبل باشیم.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی البرز تاکید کرد: یکی از هدف‌گذاری های مهم در امر صادرات ایران است که تراز تجارت خارجی و مراودات بین‌المللی کشورمان به سطح مثبت و قابل قبولی برسد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا