اجتماعی

کارکنان علوم آزمایشگاهی اثرگذارترین نیروهای درمانی در کنترل بیماریها هستند مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز گفت: بدون تردید متخصصان و فعالان علوم آزمایشگاهی، از اثر گذارترین نیروهای حوزه های درمانی در تشخیص و شناسایی، مراقبت، کنترل و پیشگیری از انواع بیماری ‌ها به شمار می آیند .

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

داریوش طاهرخانی مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز صبح امروز به مناسبت فرارسیدن سی ام فروردین ماه سالروز ولادت حکیم سید اسماعیل جرجانی و گرامیداشت روز آزمایشگاه با حضور در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان البرز از زحمات و خدمات کارکنان آزمایشگاه مراکز درمانی تجلیل و قدردانی کرد .

وی با قدردانی از زحمات و خدمات بسیار موثر کارکنان علوم آزمایشگاهی در تامین سلامت انسان ها اظهار داشت : بدون تردید متخصصان و فعالان علوم آزمایشگاهی ، از اثر گذارترین نیروهای حوزه های درمانی در تشخیص و شناسایی ، مراقبت ، کنترل و پیشگیری از انواع بیماری ‌ها به شمار می آیند .

مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز افزود : خدمات پاراکلینیکی بسیار مطلوبی در سطح مراکز درمانی تامین اجتماعی استان البرز در حال انچام است و کارکنان علوم آزمایشگاهی همواره با قبول مخاطرات شغلی خویش زحمات و تلاش های زیادی را در جهت تامین سلامت مردم متحمل می شوند . به همین منظور توجه به نقش و اهمیت دادن به جایگاه فعالان آزمایشگاهی در پیشبرد اهداف نظام سلامت و ارتقای خدمات این حوزه بسیار موثر و اثربخش است.

شایان ذکر است در این برنامه تمامی کارکنان آزمایشگاه مراکز درمانی تامین اجتماعی استان البرز با اهدای لوح تقدیر و گل مورد تقدیر قرار گرفتند .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا