اجتماعیاخبار ویژهپر بازدیدها

پروژه‌های راکد بیمارستان البرز در دولت سیزدهم جان تازه‌ای گرفتند استاندار البرز گفت: نگاه دولت محترم سیزدهم بویژه در استان البرز با توجه به عقب ماندگی ها، ایجاد بسترهای توسعه خدمات بهداشتی و درمانی است. 

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

مجتبی عبداللهی در مراسم افتتاح بخش مجهز ام آر آی بیمارستان خصوصی آرام در کرج که با حضور نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، افزود: در سالی که به بیان گهربار مقام معظم رهبری، جهش تولید با مشارکت مردم نامگذاری شده باید بیش از پیش تسهیل گر مسیر سرمایه‌گذاری بخش خصوصی باشیم.

وی ادامه داد: با تمام توان پشتیبان و حامی بخش خصوصی بویژه در جهت ارتقا زیرساخت ها و سرانه های استان هستیم.

عبداللهی گفت: قرارگاهی نیز با عنوان شعار سال در البرز راه اندازی شد تا ابعاد و مسیرهای مختلف تحقق شعار سال احصا و در قالب کارگروه های تخصصی اجرایی و عملیاتی شود.

وی افزود: اکنون ساخت یک بیمارستان تخصصی و مجهز به ۵ تا ۱۰ میلیارد تومان برای هر تخت اعتبار نیاز است.

استاندار البرز گفت: نگاه دولت محترم سیزدهم بویژه در استان البرز با توجه به عقب ماندگی ها، ایجاد بسترهای توسعه خدمات بهداشتی و درمانی است.

وی ضمن قدردانی از دست اندرکاران ساخت و ارائه خدمات بیمارستان آرام، افزود: اکنون استان البرز حدود ۲ هزار و ۲۰۰ تخت بیمارستانی دولتی و هزار تخت خصوصی دارد.

عبداللهی گفت: بر مبنای پیگیری های صورت گرفته چند پروژه بیمارستانی بزرگ و موثر مغفول مانده البرز، احیا شده و اکنون در مراحل پایانی قرار دارند.

وی افزود: بیمارستان کمالشهر که در سفر اول رییس جمهور محترم به استان حدود ۵ درصد پیشرفت داشت در حدود یک سال به بیش از ۸۰ درصد رسیده که رکوردی بسیار خوب در بیمارستان سازی کشور محسوب می‌شود.

استاندار البرز گفت: بیمارستان سیدالشهدا در کرج نیز که طی حدود یک دهه ۳۰ درصد پیشرفت داشت از سال گذشته تاکنون به پیشرفت ۸۵ درصدی رسیده و در چند ماه آینده مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

وی افزود: عملیات اجرایی ساخت یک بیمارستان نیز در هشتگرد ساوجبلاغ آغاز شده و چند پروانه رایگان احداث درمانگاه نیز صادر شده است.

عبداللهی گفت: در تلاش هستیم که تا پایان دولت سیزدهم تعداد تخت های بیمارستانی استان البرز را به دو برابر افزایش دهیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا