اخبار شهرستان هااخبار ویژهاقتصادی

فعالان اقتصادی البرز در مشارکت‌های اجتماعی فعال‌تر شوند استاندار البرز گفت: ساماندهی و ارتقا خدمات و زیرساخت های شهرک صنعتی سیمین دشت با همراهی و مشارکت صاحبان صنایع تسریع می شود. 

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

مجتبی عبداللهی در نشست صمیمی با صنعتگران و فعالان اقتصادی شهرک صنعتی سیمین دشت در فردیس که در سالن جلسات یکی از واحدها در شهرک برگزار شد، با گرامیداشت چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از فعالان اقتصادی برای حمایت های همه جانبه در ادوار مختلف انقلاب، افزود: اخیرا به دلیل حادثه ای که برای برخی خطوط اصلی انتقال گاز رخ داد، گازرسانی قدری با مشکل مواجه شده و به ناچار گاز برخی واحدها قطع شد.

وی ادامه داد: براین اساس با توجه به اینکه گازرسانی به واحدهای مسکونی در اولویت قرار گرفته، از صاحبان صنایع درخواست داریم که همراهی بیشتری داشته باشند چراکه برای جبران این امر از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

عبداللهی با اشاره به ضرورت راه اندازی، توسعه و بروزرسانی تصفیه خانه های شهرک های صنعتی استان، گفت: تمامی شهرک ها باید تصفیه خانه هایی با قابلیت بازچرخانی آب داشته باشند.

وی افزود: کارگروهی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تشکیل شود و ۱۰ اقدام مهم و اساسی در شهرک ها را احصا و اجرایی کند.

استاندار البرز اضافه کرد: از بخش خصوصی انتظار می‌رود که در مسیر توسعه و توانمندسازی استان که با ضعف های جدی مواجه است، مشارکت فعال تری داشته باشند و تعهدات اجتماعی خود را با حساسیت بیشتری دنبال کنند.

عبداللهی گفت: بر این باور هستم که بخش خصوصی ایثارگرانه و جهادگونه در کشور فعالیت می کند و چرخ های اقتصاد را به حرکت درآورده است بنابراین برای رشد، توسعه و حمایت از فعالان این بخش همواره آماده هستیم.

استاندار البرز گفت: تولید و صنعت در کشور با چالش های متعددی مواجه است و صاحبان صنایع، جهادگونه و میهن پرستانه با مشکلات دست و پنجه نرم می کنند تا برقرار باشند.

وی افزود: موضوعات استانی را با همراهی مدیران بخش های مختلف حل و فصل می کنیم و مسائل کلان را از طریق مسئولان ملی مورد پیگیری قرار می دهیم.

عبداللهی با اشاره به انتخابات پیش رو و تاکیدات مستمر مقام معظم رهبری در این راستا، گفت: حضور پرشور مردم پای صندوق های رای، نماد وحدت و انسجام در دفاع از استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است.

وی افزود: رهبر فرزانه انقلاب در سخنرانی اخیر خود از خواص خواستند که به میدان بیایند و بر این باور هستم تک تک افرادی که در جامعه جایگاه و احترام ویژه دارند، خواص محسوب می‌شوند.

استاندار البرز گفت: گلایه ها و کاستی ها وجود دارند ولی هیچ کدام از ما با آرمان‌هایی که برای آن جان و خون داده ایم، مخالفتی نداریم و می دانیم که اگر میدان را خالی کنیم، دشمن رخنه خواهد کرد.

وی افزود: باید دست در دست هم دهیم و ایران کوچک را بعنوان نمادی از همگرایی و اتحاد مردم کشور در انتخابات پیش رو به جهانیان معرفی کنیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا