اخبار ویژه

۲۶ هزار نفر برگزاری انتخابات البرز را برعهده دارند استاندار البرز گفت: ۲۶ هزار نفر عوامل اجرایی برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در این استان هستند.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

مجتبی عبداللهی روز جمعه در دومین همایش عوامل اجرایی ستاد انتخابات شهرستان کرج در سالن شهیدان نژادفلاح با اشاره به پیش بینی یک هزار و ۳۰۰ شعبه اخذ رای در استان البرز افزود: از این تعداد ۷۴۲ صندوق رأی متعلق به حوزه انتخابیه کرج است.

وی با اشاره به تحولات منطقه و تأثیر حضور گسترده مردم در انتخابات برای حفاظت از آرمان های انقلاب و کشور اضافه کرد: امروز دنیا نظاره گر ما است و این حضور حداکثری مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهد بود.

عبداللهی افزود: مردم با وجود سختی‌ها تابع ولی امر مسلمین هستند و انتظار می رود انتخابات با عظمتی را در البرز شاهد باشیم.

استاندار البرز ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و جشن پیروزی انقلاب اسلامی افزود: حضور عزتمندانه آحاد مردم در مراسم ایام الله دهه فجر امسال باشکوه تر از همیشه برگزار شد.

وی با اشاره به نامگذاری کرج بعنوان ایران کوچک از سوی مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: در انتخابات پیش رو حضور اقوام و وحدت و همدلی مردم ایران کوچک صیانت از تعبیر رهبر معظم انقلاب در خصوص این استان خواهد بود.

استاندار البرز با تاکید بر اینکه تمرکز اقوام و قومیت های مختلف در این استان وظیفه و رسالت ما را خطیرتر ساخته است، وظایف نمایندگان فرماندار و عوامل اجرایی را در انتخابات فرارو مورد اشاره قرار داد.

وی افزود: وظیفه ایران کوچکی ها تنها حضور در شعب اخذ رای نیست بلکه شما بعنوان منتخب مردم توسط فرمانداری‌ها انتخاب شده اید که از آرا مردم صیانت کنید.

عبداللهی در ادامه با مروری بر بیانات مقام معظم رهبری از ابتدای سال پیرامون اهمیت مساله انتخابات بیان کرد: مقام معظم رهبری از انتهای سال گذشته و ابتدای سال جدید در حرم مطهر ثامن الحجج امام رضا (ع) و در سالگرد رحلت امام (ره) در حرم مطهر امام راحل و در دیدارها و برنامه های مهم ملی این مهم را متذکر شده اند.

وی افزود: چه در دیدار با بانوان ، ائمه جمعه‌های سراسر کشور و اخیرا در ایام دهه فجر در دیدار با افسران نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی، فرمایشاتی را در این خصوص داشته اند به ویژه به خواص تاکید فرموده اند که به میدان بیایند.

استاندار البرز گفت: منظور از خواص شما هستید افرادی که به هر حال به نوعی به نظام اسلامی و انقلاب ارادت دارید و خانواده شهدا ایثارگرانی که منتخب شده اید تا از آرا مردم صیانت کنید.

وی ادامه داد: شما علاوه بر اینکه وظیفه‌ دارید که تلاش کنید و نقش خود را بعنوان خواص جامعه به نحو احسن به انجام رسانید موظف به امانت داری و حفظ آراء مردمی در انتخابات هم هستید.

انتخابات مظهر قدرت ایران اسلامی است 

عبداللهی، صیانت از خون ۲۵۰ هزار شهید و جانباز سرافراز را در برگزاری انتخابات پیش رو یادآور شد و گفت: انتخابات مظهر قدرت و قوت ایران اسلامی و وحدت و انسجام انقلاب و ولایت است و همه باید برای تحقق فرمان مقام معظم رهبری با وحدت و انسجام در میدان باشید و ثابت کنید که استان البرز و ایران کوچک تجلی گاه اتحاد اقوام و انسجام ملی است و لقبی که حضرت آقا برای البرز انتخاب فرموده اند در این برهه متبلور شود.

استاندار البرز در پایان سخنان خود با مروری کوتاه بر توفیقات چهار ساله استان البرز در عرصه های مختلف یادآورشد: در چهار سال اخیر اقدامات ارزنده ای در استان البرز صورت گرفته است که از جمله آنها افزایش ۵۰ درصد تعداد تخت های بیمارستانی و تکمیل و احداث ۳۰۰ مدرسه بوده است.

تجهیز استان البرز به دستگاه درمان سرطان 

وی افزود: استان البرز به زودی با تجهیز به دستگاه درمان سرطان بعنوان اولین استان برخوردار از این تکنولوژی شناخته خواهد شد و برغم تحریم ها با اتکا به دانش و تکنولوژی داخلی با توان بومی خود روز به روز پیشرفت و توسعه را تجربه می کند.

عبداللهی گفت: تکمیل بزرگراه ها و تامین واگن های مترو کرج، اقدامات قرارگاه اجتماعی و کاهش آمار آسیب های اجتماعی استان البرز را امروز در زمره استانهای موفق در حوزه مسائل اجتماعی قرار داده است.

استاندار البرز در پایان دومین همایش عوامل اجرایی و نظارتی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در شهرستان کرج با حضور یک هزار و ۵۰۰ نفر از این عوامل، راهبردهای اجرایی در انتخابات را تبیین و تشریح کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا