اجتماعیاخبار ویژه

کارگران شریف البرزی با دیگر با حضور پرشور در انتخابات پیش‌رو نقش‌آفرینی کنند استاندار البرز با اشاره به مجاهدت های جامعه کارگری در دوران پیروزی انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس و سنگر کار و تولید گفت: این قشر در عرصه های مختلف کشور و البرز خوش درخشیده است. 

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

مجتبی عبداللهی در همایش بزرگ جامعه تولید و تعاون استان البرز که به مناسبت دهه مبارک فجر در تالار شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد،افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مردم و مسوولان شاهد نقش آفرینی های جامعه کارگری در عرصه تولید و اقتصاد کشور هستند.

وی ادامه داد: این عزیزان در طول دوران دفاع مقدس با حضور در جبهه های جنگ ، شهدای گرانقدری تقدیم آرمان های والای نظام اسلامی کردند.

استاندار البرز گفت : امروز جامعه کارگری کشور همچنان پای نظام ، انقلاب، ولایت و خون پاک شهدا ایستاده است.

وی با قدردانی از زحمات و تلاش های شبانه روزی قشر کارگری استان البرز افزود: دولت سیزدهم با تمام کاستی ها و مشکلات در همه عرصه ها به مردم خدمت می کند.

استاندار البرز با بیان اینکه این استان از مناطق پرتراکم جمعیتی کشور است،اظهار کرد: طی ۲ سال گذشته در بخش های آموزشی، بهداشتی و درمانی، برق،آب و گازرسانی اقدامات شاخصی در این استان به عمل آمده است.

وی با بیان اینکه اکنون سه هزار و۳۰۰ تخت بیمارستانی در البرز فعال است،گفت: از این تعداد یک هزار و ۶۰ تخت در دولت سیزدهم تجهیز شده است.

وی اظهار کرد: در بخش آبرسانی و گازرسانی اقدامات دولت سیزدهم با سالهای گذشته قابل مقایسه نیست.

استاندار البرز با اشاره به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب بر خلق حماسه در این زمینه تاکید دارند، همه باید پای کار باشیم.

وی به بیانات روز گذشته رهبر انقلاب در جمع فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش اشاره کرد و افزود: افراد خاص باید در جامعه آستین بالا بزنند و در راستای تبیین گری و امید آفرینی ورود کنند .

عبداللهی با بیان اینکه بیش از ۲۵۰ هزار شهید و بیش از یک میلیون جانباز برای ارزش های والای نظام اسلامی جانفشانی و ایثارگری کردند، گفت: امروز همه باید با دیدگاه های مختلف پای آرمان های والای انقلاب بایستیم.

وی گفت : حضور حداکثری در انتخابات با توجه به شرایط کنونی کشور مشت محکمی بر دهان معاندین و استکبار خواهد بود.

در این آیین از تعدادی از کارگران ، تعاونگران و کارفرمایان بسیجی و نمونه استان البرز تجلیل شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا