اخبار ایران و جهاناخبار ویژهاقتصادیپر بازدیدها

آغاز به کار ششمین دوره نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی کشور مراسم افتتاح ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی کشور پیش از ظهر روز شنبه هشتم اردیبهشت‌ماه سال جاری با حضور "سیدابراهیم رئیسی" رئیس جمهوری، «عباس علی‌آبادی» وزیر صنعت، معدن و تجارت و شماری از مقامات داخلی و خارجی در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

مراسم افتتاح ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی کشور پیش از ظهر روز شنبه هشتم اردیبهشت‌ماه سال جاری با حضور “آیت الله سید ابراهیم رئیسی” رئیس جمهوری، «عباس علی‌آبادی» وزیر صنعت، معدن و تجارت و شماری از مقامات داخلی و خارجی در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه با هدف ایجاد بستر مناسب برای سرمایه‌گذاری مجموعه‌های تولیدی و صنعتی ایران در کشورهای مقصد و جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی، محصولات و دستاوردهای گروه‌های کالایی مختلف ایرانی مشتمل بر صنایع غذایی، کشاورزی و شیلات، صنایع فولادی و معدن، فرش، صنایع‌دستی و گردشگری، دارو، تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، محصولات شیمیایی، آرایشی و بهداشتی، صنعت ساختمان و خدمات فنی-مهندسی و پتروشیمی عرضه شده است.

با توجه به اینکه نمایشگاه ایران اکسپو فرصت مناسبی برای نمایش توانمندی کالاهای تولیدی ایرانی است، بیش از ۸۰۰ شرکت برتر صادراتی داخلی در آن حضور دارند.

در ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی کشور که از امروز تا ۱۲ اردیبهشت‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران ادامه دارد، پاویون البرز در محل سالن ۸ و ۹ این نمایشگاه دایر است و در سالن‌های ۳۸ و ۳۱A نیز فعالان اقتصادی البرز در حوزه‌های مرتبط با کارهای تولیدی و صنعتی مربوط به فعالیت خود حضور دارند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا