اجتماعیاخبار شهرستان ها

ضرورت مشارکت همه دستگاه‌های در برخورد با هنجارشکنی فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ در جلسه شورای فرهنگ عمومی گفت: همراهي و مشارکت همه دستگاه ها در مقابله با هنجارشکنی يک اصل و ضرورت اثرگذار در امنيت اجتماعی است.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

سرهنگ علی سليمانی فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ در ابتداي اين جلسه با گراميداشت ياد و خاطره همه شهيدان به ويژه شهداي مظلوم عرصه نظم و امنيت، بر گنجانده شدن موضوع عفاف و حجاب در موضوعات اين جلسه و با هماهنگي امام جمعه شهر هشتگرد تاکيد داشت.

وی به آغاز و اجراي طرح نور با محوريت عفاف و حجاب در سراسر کشور توسط ماموران انتظامي در راستاي ارتقاي امنيت اجتماعي داشت.

این مقام انتظامی تصريح کرد: مقام معظم رهبري نيز در سخنراني هاي خود در کمتر از يک ماه چندين مرحله، مساله عفاف و حجاب را مطرح کردند که بيانگر مهم بودن اين موضوع در سطح جامعه اسلامي است.

سلیمانی تاکید کرد: با همه هجمه هاي دشمنان عليه پليس، مجموعه انتظامي به عنوان اولين نهاد لبيک به فرمان رهبري گفته و برخورد با هنجارشکنان را يک تکليف براي خود دانسته و با افتخار با سپر کردن سينه خود و با بهره مندي از تمام توان و ظرفيت خود براي مقابله با بد حجابي، همچون سنوات گذشته پاي کار است.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ با تاکيد بر هم افزايي و همراهي همه نهادها با پليس اظهار داشت: فراجا نبايد براي مقابله با هنجارشکني تنها بماند و مي طلبد تمامي دستگاه ها با مشارکت خود در مقابله با ناهنجاري هاي اجتماعي، براي حفظ و پاسداشت خون شهيدان و اين آب و خاک به وظيفه خود آنگونه که شايسته است عمل نمايند تا فرهنگ بي حجابي از سوي معاندين و فرصت طلبان اين نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، رونق و تداوم نداشته باشد.

در ادمه اين جلسه نيز امام جمعه شهر هشتگرد در سخنان خود از اقدامات و ورود جدي پليس در برخورد با هنجارشکنان در جامعه و افرادي که قصد برهم زدن نظم و امنيت عمومي و تشويش اذهان عمومي را دارند قدرداني کرد.

حجت الاسلام و المسلمين مختاري، با اشاره به جان فشاني هاي پليس در دفاع از جان و مال آحاد مردم خاطر نشان کردند: مجموعه انتظامي همواره با تمام امکانات، توان و ظرفيت خود در خدمت مردم بوده و همين خدمات صادقانه و شبانه روزي اين عزيزان، در پيشگاه خداوند و امت حزب الله، بسيار ارزشمند و قابل ستودني است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا