اخبار ویژهپر بازدیدهاسیاسی

راه‌اندازی پویش‌های انتخاباتی و کرسی‌های آزاداندیشی  در البرز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز نقش دانشگاهیان را ویژه دانسته و گفت: اقدامات اثرگذار مرحله اول باید در مرحله دوم انتخابات نیز استمرار داشته و اقداماتی نظیر پویش های انتخاباتی و کرسی های آزاداندیشی در دانشگاه های استان عملیاتی شود.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

جلسه کمیسیون دانشجویی استان البرز به ریاست مرتضی ولی پوری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان با محوریت هم اندیشی جهت برنامه ریزی لازم و اقدامات مرتبط با مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.

در این جلسه ولی پوری با اشاره به تاکیدات مقامات معظم رهبری مبنی بر مشارکت حداکثری و حضور اقشار مختلف در صحنه انتخابات، نقش دانشگاهیان را ویژه دانسته و گفت: اقدامات اثرگذار مرحله اول باید در مرحله دوم انتخابات نیز استمرار داشته و اقداماتی نظیر پویش های انتخاباتی و کرسی های آزاداندیشی در دانشگاه های استان عملیاتی شود.

رئیس ستاد انتخابات استان ادامه داد: جهاد تبیین امری مهم در جهت ترغیب مردم برای حضور در انتخابات بوده و دانشجویان و اساتید دانشگاهی نقش مهمی در انجام فریضه جهاد تبیین و بیان دستاوردهای نظام مقدس اسلامی دارند.

شایان ذکر است در این جلسه اعضا به بیان نظرات و پیشنهادات خویش پرداخته و مسائل و مشکلات دانشگاه های استان نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

دستگاه های اجرایی پرمخاطب فعال و منسجم عمل نمایند 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز ضمن تبریک رزمایش و عملیات مقتدرانه رزمندگان اسلام برابر رژیم صهیونیستی از زحمات دستگاه های اجرایی در مرحله اول انتخابات تشکر نموده و بیان داشت: برای مرحله دوم نیز انتظار از سازمان ها و دستگاه های اداری و اجرایی بالا بوده و دستگاه های پرمخاطب برنامه ویژه ای برای جذب حداکثری و ایجاد شور انتخاباتی داشته باشند.

رئیس ستاد انتخابات استان افزود: ۴ مولفه مورد تاکید مقام معظم رهبری در انتخابات یعنی مشارکت، امنیت، رقابت و سلامت زمانی محقق می شود که همه دستگاه های اجرایی پای کار باشند و در این میان نقش آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، بهزیستی، کمیته امداد، امور مساجد و سایر دستگاه های پرمخاطب استان بسیار مهم است.

ولی پوری اضافه کرد: ۲۱ اردیبهشت ماه مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های کرج، فردیس و اشتهارد برگزار شده و فضاسازی و تبلیغات محیطی، ظرفیت صداوسیما و رسانه های محلی، پایگاه های بسیج و همه موثرین جهت خلق حماسه ای دیگر باید به کار گرفته شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا