اخبار ویژهپر بازدیدهاورزشی

استقبال از هفته کار و کارگر با مسابقات متنوع ورزشی در استان البرز رییس هییت ورزش های کارگری استان البرز از برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در هفته کار و کارگر استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

خلیل عبداللهی رئیس هیئت ورزش‌های کارگری استان البرز با تبریک پیشاپیش هفته کار و کارگر گفت: امسال با برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در بخش کار و کارگری به استقبال هفته کارگر خواهیم رفت.

وی ادامه داد: مسابقات ورزشی هفته کارگر امسال در ۷ رشته شطرنج، تنیس روی میز، طناب کشی، دارت، فوتبال روی میز، دو میدانی و آمادگی جسمانی در دو بخش بانوان و آقایان برگزار خواهد شد.

این مسئول کرد: این دوره از مسابقات ورزش‌های کارگری هم در مجموعه‌های تولیدی و صنعتی و هم به صورت متمرکز استانی در مجموعه‌ ورزشی امام خمینی ره کارگران کرج برگزار می شود و به نفرات برگزیده جوایز و هدایایی اعطا خواهد شد.

رئیس هیئت ورزش‌های کارگری استان البرز افزود: در راستای اجرای موضوع تبصره ماده ۱۵۴ قانون کار در ارتباط با ورزش‌های کارگری، هم کارفرمایان محترم کارگاه‌های تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی و هم بخش دولت موظف به تقویت امر ورزش کارگری هستند.

وی گفت: در هیئت ورزش‌های کارگری استان البرز در راستای اجرای قانون حمایت از ورزش کارگری با هماهنگی‌های لازم با بخش‌های مختلف کارگاهی و کارفرمایان عزیز، برنامه‌ها و مسابقات متنوعی را در طول سال برنامه‌ریزی و برگزار کرده است و برای سال جاری نیز مسابقات و دوره‌های آموزشی و مربیگری متنوعی برای کارگران عزیز پیش بینی و با همکاری کارفرمایان عزیز و هیات‌ها و انجمن‌های ورزش کارگری در شهرستان‌ها برگزار خواهیم کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا