سیاسی

حضور پرشور مردم در انتخابات، ضامن اقتدار و عزت ایران اسلامی است فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با تأکید بر اهمیت حضور پرشور مردم در انتخابات پیش رو، گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی، ضامن اقتدار و عزت ایران اسلامی خواهد بود

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

سردار سرتیپ دوم پاسدار علیرضا حیدرنیا اظهار داشت: انتخابات پیش رو، یک انتخابات سرنوشت‌ساز و بسیار مهم برای ایران اسلامی است و حضور پرشور مردم در این انتخابات، نقشی اساسی در تعیین آینده کشور خواهد داشت.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران همواره به دنبال ضربه زدن به این نظام هستند، تصریح کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات، توطئه‌های دشمنان را خنثی و اقتدار و عزت ایران اسلامی را بیش از پیش افزایش خواهد داد.

فرمانده سپاه استان البرز  به نقش خواص در دعوت مردم به حضور در انتخابات اشاره کرد و گفت: خواص و نخبگان جامعه باید با بصیرت‌افزایی و روشنگری، مردم را به حضور پرشور در انتخابات دعوت کنند.

حیدرنیا تصریح کرد: مردم ایران اسلامی با حضور پرشور خود در انتخابات، بار دیگر با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدا تجدید میثاق کرده و وفاداری خود به نظام جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان خواهند داد.

وی در پایان از همه مردم استان البرز دعوت کرد تا با حضور پرشور و حداکثری خود در انتخابات پیش رو، حماسه‌ای دیگر خلق کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا