اجتماعیاخبار ویژهپر بازدیدها

ساماندهی بیش از ۳ هزار نیازمند در محلات آسیب‌پذیر البرز مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: در حال حاضر ۳۴۰۰ نیازمند البرزی از خدمات طرح ستاد توانمندسازی محلات کم برخوردار بهره مند می شوند.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

رضا البرزی مدیر کل کمیته امداد استان با اشاره به فعالیت ۱۳ خانه امداد در محلات آسیب‌پذیر البرز بیان داشت: این خانه‌ها با همراهی مردم در حوزه‌های شناسایی نیازمندان، مهارت‌آموزی، کمک به جهیزیه و ازدواج، تامین مسکن، کمک به اشتغال، خدمات درمانی اقدامات شایسته ای انجام داده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه اصلی‌ترین هدف خانه امداد توانمندسازی از طریق اشتغال‌زایی و خودکفایی است گفت: از ابتدای سال تاکنون به ۲۲۷ نفر نیازمند خدمات ایجاد اشتغال شامل: کاریابی، بکارگیری در طرح های اشتغال و مهارت آموزی ارائه شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز با بیان اینکه ۳۴۰۰ نیازمند در محلات آسیب پذیر استان البرز در خانه های امداد شناسایی و ساماندهی شده اند اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون در حوزه بهداشت و درمان بیش از ۱۰۰ مادر باردار و کودک نیازمند کمتر از پنج سال، سبد غذایی دریافت کردند.

این مسئول ادامه داد: در حوزه فرهنگی و اجتماعی بیش از ۳۰۰۰ نیازمند محلات کم برخوردار از خدمات مشاوره و راهنمایی، آزمونهای روانشناختی و آموزش مهارت های زندگی این مراکز بهره‌مند شدند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا