سیاسی

جشن مشارکت در انتخابات را در البرز با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار خواهیم کرد استاندار البرز گفت: باید فرمان رهبری معظم انقلاب را لبیک بگوییم و خود را برای برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم، امن و رقابتی وقف کنیم و جشن و حماسه حضور را در استان برپا کنیم.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

مجتبی عبداللهی در نشست با فرماندهان بسیج ادارات استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، افزود: بسیجیان بویژه در ادارات و دستگاه ها، بازوان توانمندی برای اجرای اهداف و برنامه ها هستند چراکه خود را داوطلبانه در مسیر خدمت قرار می دهند.

وی ادامه داد: باید بر روی موضوعات، متمرکز شویم و با برنامه ریزی دقیق نسبت به جبران کمبودها اقدام کنیم.

عبداللهی گفت: ما می توانیم با تکیه بر نیروهای خدوم و باانگیزه با روحیه بسیجی و جهادی سرعت توسعه و آبادانی استان را افزایش دهیم.

وی افزود: گاهی از جایگاه و توانمندی های خود بعنوان یک مدیر آگاه نیستیم ولی باید تصمیم ساز، خط شکن و عملیاتی باشیم و به جای اینکه دائم مطالبه گر باشیم، خود را مسئول تحقق برنامه ها بدانیم.

عبداللهی گفت: باید مدیریت دانش در تمامی ابعاد مدیریتی استان لحاظ شود و ردپای علم و پژوهش و دانش نوین در تصمیم گیری ها، مشهود باشد.

وی به روند فعالیت ها و تحقق اهداف و برنامه های استان اشاره کرد و افزود: در راستای تقویت زیرساخت ها و سرانه ها به توفیقات ارزشمندی دست یافته ایم که ساخت ۱۰۰ مدرسه و بهره برداری از ۷۰۰ تخت بیمارستانی، گازرسانی به روستاهای صعب العبور استان، راه اندازی قطار شهری کرج و سرعت بخشی به تکمیل سایر خطوط، انتقال آب سد طالقان به شهرستان اشتهارد و…از جمله آنها است.

استاندار البرز گفت: این رویه با کمک فعالان بسیجی و جلب توجه خیرین تداوم و استمرار خواهد داشت.

استاندار البرز با اشاره به انتخابات پیش رو، گفت: البرز به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی ) ایران کوچک لقب گرفته بنابراین در انتخابات پیش رو باید نمودی از همبستگی و اتحاد ایران اسلامی را در این استان به رخ جهانیان بکشیم.

وی افزود: نقد و اختلاف نظر ها وجود دارند ولی هیچ کس با اصل نظام و آرمان های ۲۵۰ هزار شهید و یک میلیون ایثارگر، مخالفتی ندارد چراکه این جان ها و خون ها را برای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی داده ایم و ذره ای از مواضع خود کوتاه نخواهیم آمد.

عبداللهی گفت: باید فرمان رهبری معظم انقلاب را لبیک بگوییم و خود را برای برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم، امن و رقابتی وقف کنیم و جشن و حماسه حضور را در استان البرز برپا کنیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا