اخبار شهرستان هاسیاسی

مردم با مشارکت در انتخابات اتحاد و انسجام خود را به رخ جهانیان می کشند استاندار البرز گفت: مردم این سرزمین بیش از ۲۵۰ هزار شهید و حدود یک میلیون ایثارگر تقدیم انقلاب کرده اند بنابراین از خواست خود کوتاه نمی آیند و با تمام وجود از آن صیانت می کنند. 

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

مجتبی عبداللهی در دیدار صمیمی با دست اندرکاران برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در شهرستان نظرآباد که همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر در مصلای نماز جمعه این شهرستان برگزار شد، ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و تبریک اعیاد ماه رجب، افزود: در این شهرستان به یمن این روزها ۷۱۳ پروژه با بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار و ایجاد اشتغال برای بیش از ۸۰۰ نفر، مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: دولت مردمی سیزدهم علیرغم محدودیت های مالی، با جدیت درصدد جبران کمبودها و عمل به تعهدات گذشته و کنونی است.

عبداللهی گفت: قدردانی از تلاش های صورت گرفته و اهتمام مدیران در بخش های مختلف یک وظیفه است و باید این فرهنگ را ترویج کنیم.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو افزود: مشارکت حداکثری در انتخابات اصل اساسی در خنثی سازی توطئه ها و تبلیغات منفی دشمنان نظام و مردم است.

استاندار البرز گفت: دست اندرکاران برگزاری انتخابات امین و معتمد مردم و نظام هستند بنابراین علاوه بر انجام وظایف، تکلیف بزرگ تبیین گری و امیدآفرینی در خصوص دستاوردهای انقلاب و دعوت مردم برای حضور در پای صندوق های رای را دارند.

وی افزود: تاکیدات مستمر مقام معظم رهبری در برنامه ها و نشست های مختلف از ابتدای امسال، نشان دهنده اهمیت این انتخابات در برهه حساس کنونی است.

عبداللهی گفت: ولی امر مسلمین، انتخابات را بعنوان حق و تکلیف تمامی آحاد جامعه دانسته و این رویداد بزرگ را مظهر قدرت ملی اعلام کرده اند.

وی افزود: مشارکت پرشور در انتخابات، اتحاد، انسجام و اراده مردم را در تعیین سرنوشت کشور و دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان می کشد.

عبداللهی گفت: مردم این سرزمین بیش از ۲۵۰ هزار شهید و حدود یک میلیون ایثارگر تقدیم انقلاب کرده اند بنابراین از خواست خود کوتاه نمی آیند و با تمام وجود از آن صیانت می کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا