اخبار ویژهسیاسی

البرز؛ یکپارچه، همدل، متحد و منسجم، آماده برگزاری انتخابات است استاندار البرز گفت: امنیت، سلامت، مشارکت و رقابت ۴ مولفه اساسی برگزاری انتخابات مد نظر مقام معظم رهبری است که بی شک در استان البرز برای تحقق آنها با جدیت اقدام خواهیم کرد. 

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

مجتبی عبداللهی در جلسه قانون خوانی و آشنایی عوامل اجرایی و نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری که روز جمعه در سالن اجتماعات شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد، ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و تبریک اعیاد ماه رجب، تبیین گری و امیدآفرینی در انتخابات پیش رو را یک ضرورت و مسئولیت دانست.

وی افزود: بر خود وظیفه می دانم که از حضور منتخبان و معتمدان مردم و نظام در راستای صیانت از آرا قدردانی کنم چراکه این اهتمام و پویایی نویدبخش حضوری پرشور در انتخابات پیش رو است.

عبداللهی گفت: عوامل اجرایی انتخابات می توانند مشارکت را به شکل چشمگیری افزایش دهند چراکه پایگاه و جایگاه اجتماعی و خصایص شایسته اخلاقی بین مردم دارند و به طور قطع مورد وثوق دیگران هستند.

وی با اشاره به تاکیدات مستمر مقام معظم رهبری در مناسبت های مختلف به اهمیت انتخابات، افزود: عوامل برگزاری انتخابات بیش از دیگران به اهمیت حضور و مشارکت پرشور در این رویداد بزرگ آگاه هستند و می توانند سایر افراد جامعه را نیز آگاه تر کنند.

استاندار البرز افزود: با توجه به مسائلی و ناآرامی هایی که بواسطه استکبار جهانی در نقاط مختلف دنیا همچون فلسطین رخ می دهد، این ضرورت بیش از پیش حس می شود که مردم با وحدت و انسجام ملی در صحنه حاضر شوند و دست معاندان را از ایران اسلامی کوتاه کنند.

وی افزود: البرز به تعبیر مقام معظم رهبری ایران کوچک لقب گرفت بنابراین مشارکت رنگین کمان اقوام در سایه همگرایی و اتحاد، نمودی از یکپارچگی مردم در دفاع از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

عبداللهی گفت: در استان البرز حدود ۲ میلیون نفر حائز شرایط رای هستند و بنا به فرموده مقام معظم رهبری باید این حق و تکلیف را برای تعیین سرنوشت خود ارج نهند.

وی افزود: طی دو سال اخیر در استان البرز توفیقات ارزشمندی حاصل شده که امید را در دل مردم بویژه محله های محروم استان زنده کرده است.

استاندار البرز گفت: دولت مردمی سیزدهم با جدیت بدنبال ارتقا زیرساخت ها و سرانه ها و جبران کمبودها و تعهدات گذشته است.

وی افزود: امنیت، سلامت، مشارکت و رقابت ۴ مولفه اساسی برگزاری انتخابات مد نظر مقام معظم رهبری است که بی شک در استان البرز برای تحقق آنها با جدیت اقدام خواهیم کرد.

لازم به ذکر است که این همایش با حضور پرشوری از عوامل اجرایی و نظارت انتخابات مواجه شد و حدود ۶ هزار و ۵۰۰ نفر شرکت کننده داشت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا