سیاسی

اقناع سازی و افشاگری، مهمات اصلی در جنگ ترکیبی برابر دشمن است فرماندار شهرستان کرج با اشاره به اینکه ۵۰ درصد جمعیت استان البرز را بانوان تشکیل می دهند گفت: از بانوان بعنوان اقشار اثرگذار انتظار می رود با آگاهی از توطئه های دشمنان زمینه ساز حضور حداکثری در جامعه باشند.  

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

یحیی رمضانی در دیدار با جمعی از بانوان موثر اجتماعی در کرج به تحلیلی ابعاد جنگ شناختی دشمن و راهکارهای مقابله با آن پرداخت و اظهار داشت: امروز دشمن نیروهای اجتماعی و سرمایه های کشور را جنگی ترکیبی و فکری هدف قرار داده است.

وی با بیان اینکه جنگ سخت دشمن امروز به جنگ نرم شناختی و پیچیده ای تبدیل شده است روش های شناختی دشمن را از زوایای مختلف مورد اشاره قرار داد و افزود: تلاش برای حذف قوانین شرعی، اعتبار زدایی در جامعه، ناامیدسازی و ناکارآمدسازی از ابزارهای دشمن در این جنگ ترکیبی است که شناخت بانوان از مهم و پاسخ بموقع و قاطع در برابر توطئه ها می تواند خنثی کننده اهداف شوم بدخواهان کشور باشد.

فرماندار کرج با اشاره به اینکه جایگزینی نگرش ها و بینش ها بازی جدید دشمن است تصریح کرد: از عامه مردم تا نخبگان ما تحت ترفندهای دشمنان قرار دارند و اعتقادات دینی و نگرش های اسلامی آنان نشانه گرفته شده است.

این مسئول افزود: پایگاه محوری جوانان از مسجد به گردش در مراکز خرید بزرگ و… که با عناوین خاص رایج شده است همان تغییری است که دشمن بدنبال آن است.

رمضانی شبهه آفرینی در فضای مجازی و به چالش کشیدن افکار مخاطبان و خانواده ها را از دیگر بازی های رسانه ای دشمن برشمرد و گفت: حلیه های رسانه ای برای زیر سوال بردن سرمایه های اجتماعی انقلاب ما و ساخت مستندهای پیچیده با روش تقطیع از شگردهای دشمن در جنگ فکری و شناختی است.

معاون استاندار البرز با تاکید بر ضرورت هشیاری نسبت به فعالیت در فضاهای رسانه ای و مجازی بیان کرد: ابزار دشمن در این جنگ شناختی کسب اخبار و اطلاعات است و برای دستیابی به آن هزینه های هنگفتی را نیز متحمل می شود.

وی با بیان اینکه دشمن امروز از رگ گردن به ما نزدیکتر است افزود: راهکار دفاع در برابر دشمن پاسخ محتوایی است.

فرماندار کرج : سربازان انقلاب اسلامی باید در مقابل چالش های فکری دشمن تبیین گری نموده و ماهیت دروغین دشمنان را افشاگری کنند.

معاون استاندار البرز بکارگیری روش های آفندی و پدافندی را تنها پاسخ کوبنده به توطئه ها دانست و بیان کرد: متقاعد سازی و اقناع سازی جامعه در فضای مه آلودی که دشمن ایجاد کرده است باید مهمات جنگ شناختی علیه دشمنان باشد.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب برای فتح قله ها خاطرنشان کرد: اکنون به سمت قله رسیده ایم و یأس و ناامیدی ممنوع است و این امید انشاالله و بحق تعالی به ظهور وصل خواهد شد.

فرماندار کرج با تبریک فرا رسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: ۴۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و جهاد تبیین در این مسیر پر فراز و نشیب باید سرلوحه اقشار مختلف جامعه باشد.

وی تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی را مهم برشمرد و با اشاره به توفیقات نظام مقدس جمهوری اسلامی تصریح کرد: امروز جایگاه ایران اسلامی در محافل بین المللی خاص و ویژه است و با وجود تحریم ها علیه کشورمان و مشکلات اقتصادی توانسته ایم با اتکا به ظرفیت های داخلی خوش بدرخشیم.

فرماندار کرج با اشاره به ویژگی تاب آوری نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر تمامی تحریم ها و توطئه ها وضعیت سایر کشورها را مورد مقایسه قرار داد و گفت: اثرات جنگ اکران و روسیه بر اقتصاد داخلی آن مبین آن است که ایران اسلامی امروز توانسته با همت جوانان و راهبردهای مقام معظم رهبری و مسئولان دولت سیزدهم جایگاه خود را در محافل بین المللی تثبیت نماید.

رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، آسارا، فردیس و اشتهارد؛ پیوستن جمهوری اسلامی به عضویت شانگهای و بریکس را نمونه هایی از توفیقات کشورمان برشمرد.

فرماندار کرج با بیان اینکه کشور ما ممزوج با حاکمیت علوی، فاطمی و زینبی است، گفت: سرمایه اجتماعی ما با جهاد تبیین ترمیم می شوند.

وی با اشاره به اینکه دولت سیزدهم امروز خواب و خوراک را از خود گرفته است گفت: در دور اول و دوم سفر ریاست محترم جمهوری به استان البرز بالغ بر ۷ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار در استان جذب شده است.

معاون استاندار البرز بیان کرد: پروژه های بزرگی امروز در جریان تکمیل و راه اندازی قرار دارد که به گشایش بار ترافیکی کمک شایان توجهی خواهد داشت.

فرماندار شهرستان کرج گفت: نرخ بیکاری امروز با تلاش های دولت سیزدهم به ۶/۸ دهم رسیده و از دو رقمی تک رقمی شده است.

این مسئول با اشاره به اهمیت حضور زنان و مشارکت اجتماعی این قشر تصریح کرد: ۵۱ درصد جمعیت استان البرز را بانوان تشکیل می دهند و یک میلیون و ۷۶۰ هزار نفر واجد شرایط رأی در استان البرز هستند و برای دو کرسی نمایندگی مجلس ۳۰۷ نفر در این حوزه انتخابیه تایید صلاحیت شدند.

رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، آسارا، فردیس و اشتهارد بیان کرد: از بانوان بعنوان اقشار اثرگذار انتظار می رود با آگاهی از توطئه های دشمنان زمینه ساز حضور حداکثری در جامعه باشند.

رمضانی گفت: ۲۶ هزار نفر رأی اولی در استان داریم و جمعه هفته جاری نیز همایش بزرگ حضور را در کرج برگزار خواهیم کرد.

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا