اخبار ایران و جهاناخبار ویژهسیاسی

نشست مشترک هیات دولت با استانداران در وزارت کشور نشست مشترک اعضای هیات دولت با استانداران سراسر کشور صبح امروز (دوشنبه) به ریاست آیت الله رئیسی رئیس جمهوری ، در سالن پیامبر اعظم (ص) وزارت کشور آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

در این نشست مشترک علاوه بر استانداران سراسر کشور، معاونان رئیس جمهور و معاونان وزارت کشور و سازمان های تابعه حضور دارند.

رییس جمهوری اسلامی ایران در نشست تیرماه امسال اعضای هیات دولت با استانداران سراسر کشور ضمن تاکید بر تقویت ارتباط استانداران با مردم، توجه و برنامه ریزی برای سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در استان ها را با اهمیت دانسته بود.

آیت الله رییسی همچنین در آن نشست تصریح کرد: در تصمیم‌سازی‌ و تصمیم‌گیری‌های کلان، نظر استانداران به عنوان مدیران در میدان، لحاظ شود تا کارها بهتر پیش برود.

رییس جمهوری خطاب به استانداران در نشست تیرماه گفت: ما نباید در این دولت از کنار مسایل راحت عبور کنیم ، باید برای مشکلات راه حل پیدا کنیم . عقب ماندگی هایی که به هر دلیل وجود داشته باید جبران شود و باید به موقعیتی که شایسته نظام و مردم هست برسیم.

رییسی در آن نشست همچنین موضوع مبارزه با فساد را نیز مورد تاکید قرار داد و تصریح کرده بود: کوچکترین ناکارآمدی و فساد نباید در این دولت تحمل شود و این به نگاه حساس استانداران و مدیران در این دولت بستگی دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا