اخبار ویژهاقتصادیپر بازدیدها

اعتبارات تملک دارایی البرز ۲ برابر شد رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز گفت: امسال اعتبارات تملک دارایی این استان در مقایسه با سال گذشته بیش از ۲ برابر شده است.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

توحید شیریزاد حاجی بابا‌ رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز در نشست شورای برنامه ریزی شهرستان کرج افزود: اعتبارات تملک دارایی البرز سال ۱۵ هزار میلیارد ریال بود که امسال به ۳۱ هزار میلیارد ریال افزایش یافته است.

وی بیان کرد: اعتبارات هزینه‌ای استان البرز در سال گذشته هشت هزار میلیارد ریال بود که این رقم درسال جاری به ۱۱ هزار میلیارد ریال افزایش یافته است.

این مسئول یادآور شد: استان البرز سال گذشته در رشد اعتبارات عمرانی و تملک دارایی رتبه سوم کشور را کسب کرد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز با بیان اینکه حق استان در جذب اعتبارات ادا نشده است، گفت: برهمین اساس سازمان برنامه و بودجه کشور امسال دامنه اختیارات استان‌ها را افزایش داده است.

دستاورد ویژه دولت در البرز با ساخت چهار بیمارستان

شیریزاد با بیان اینکه دولت سیزدهم در استان البرز دستاورد‌های ویژه را داشته است، افزود: یکی از این دستاورد‌ها ساخت چهار بیمارستان است که در دستور کار قرار گرفت.

وی اضافه کرد: توسعه شبکه‌های آب و برق روستایی، تصفیه خانه‌های آب و ساخت ۴۷ مدرسه از جمله اقدامات ویژه دولت سیزدهم در استان البرز است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز ادامه داد: امیدواریم دولت جدید نیز راه دولت شهید رییسی را ادامه دهد چرا که درآغاز مجلس دوازدهم، برنامه هفتم و دولت چهاردهم هستیم بنابراین باید عزمی برای امیدواری هرچه بیشتر مردم به حل مشکلات به ویژه در بخش معیشت و سفره آنان صورت گیرد.

وی یکی از تکالیف اساسی را در استان‌ها توجه به رشد اقتصادی خواند و افزود: تمام دستگاه‌های اجرایی در رشد اقتصادی سهیم هستند و اگر تکالیف در این بخش پیگیری نشود از فضای توسعه کشور عقب خواهیم ماند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا