اخبار ایران و جهاناخبار ویژهپر بازدیدهاسیاسی

کتاب اقدامات (شهید جمهور) منتشر شد کتاب «سال خدمت ۳ »: مروری بر اقدامات و کارنامه« شهید دکتر سید ابراهیم رئیسی» از سوی اداره کل پژوهش و اسناد ریاست جمهوری منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

اداره کل پژوهش و اسناد معاونت ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهور، گزارش اقدامات و عملکرد دولت مردمی و شهید آیت‌الله رئیسی را در سال سوم خدمت، منتشر کرد.

در مقدمه کتاب که به نام «سال خدمت ۳» و در ادامه دو کتاب «سال خدمت ۱» و «سال خدمت ۲» منتشر شده، آمده است: «شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی، حدود ۱۰۰۰ روز به عنوان رئیس جمهور انجام وظیفه کرد تا اینکه در سالروز میلاد مسعود حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) روح بلند ایشان آسمانی شد». در اثر حاضر تلاش شده در ادامه اقدامات و دستاورد‌های دولت مردمی در سال‏های اول و دوم خدمت، بخشی از خدمات گسترده دولت در سال سوم (از ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۳) در حوزه‏های مختلف به تصویر کشیده شود.

بخش اول کتاب، به خصوصیات دولت سیزدهم و رئیس جمهور شهید در بیانات رهبر معظم انقلاب و نیز رویکرد‌های مدیریتی و اجرایی شهید جمهور اختصاص یافته است.

بخش دوم، عملکرد و دستاورد‌های دولت مردمی را در عرصه اقتصاد، بهداشت و درمان، اقدامات زیربنایی و زیر ساختی و سیاست خارجی روایت می‏کند. در بخش پایانی این اثر، کنش‏های رئیس جمهور شهید در سال سوم خدمت به روایت آمار نگارش شده؛ ۱۷۶۰ کنشی که سندی پر افتخار بر خدمتگزاری صادقانه و بی منت به مردم بزرگوار ایران است.

کتاب سال خدمت ۳، در ۳۴۰ صفحه در قطع بیاضی، تیرماه ۱۴۰۳ توسط «نشر جمهور ایران» منتشر گردید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا