اجتماعیاخبار ویژهپر بازدیدهامدیریت شهرینشست خبری

بوستان ویژه سالمندان در کرج گشایش یافت رییس سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری کرج گفت: بوستان فرهنگی تفریحی ویژه سالمندان با نام « جهان دیدگان » در آیینی با حضور مدیران شهری در جهانشهر کرج گشایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

علیرضا عاقلی رییس سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری کرج در آیین افتتاح بوستان فرهنگی تفریحی ویژه سالمندان با نام « جهان دیدگان » بیان داشت: این بوستان در زمینی به مساحت ۳.۵ هکتار با امکانات ویژه ورزشی و تفریحی برای سالمندان احداث شده است.

وی ادامه داد: برای احداث این بوستان ۱۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات مدیریت شهری کرج هزینه شده است.

علیرضا سعیدی عضو شورای اسلامی شهر کرج در حاشیه این آِیین اظهار داشت: توجه به نیازهای اجتماعی و فرهنگی سالمندان در اولویت مدیریت شهری است .

وی ادامه داد: اکنون در شرایطی هستیم که باید در حوزه های فرهنگی و اجتماعی از فناوری نوین بهره بگیریم که در بخش سالمندان نیز توجه به این مقوله ضروری است.

سعیدی بیان کرد: دخالت مردم در تصمیم سازی و تصمیم گیری مسئولان و ورود جدی در عرصه حکمرانی از جمله مسئولیت های اجتماعی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد: شهروند مسئول کسی است که وظایف خود را در قبال حاکمیت می داند و جایگاه خود را می شناسد و در موضوعات فرهنگی و اجتماعی دخالت مستقیم دارد.

وی با بیان اینکه کرج در گذشته یک باغشهر بزرگ بوده است ، افزود: باید تمام امکانات را برای بازگشت به موقعیت باغشهری این کلانشهر به کار گرفته است.

فرناز فتحی سرابی مدیرمسئول پایگاه خبری روزنگار البرز 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا