سیاسی

طرفداران نامزدها از هرگونه شایعه پراکنی و نشر اکاذیب پرهیز کنند معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز از فعالین فضای مجازی خواست در آستانه دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اخلاق مداری را رعایت کرده و از هرگونه شایعه افکنی، سیاه نمایی و نشر اکاذیب پرهیز کنند.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

فرید نجف نیا معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز اظهار کرد: با گسترش و توسعه ارتباطات و فعالیت های مرتبط با فضای مجازی، مسئولیت سنگینی بر دوش کاربران است که باید از هرگونه حواشی، تخریب ، تهمت، اهانت، بدگویی و نظایر آن در فضای مجازی پیشگیری کنند.

دبیر شورای پیشگیری از وقوع جرم استان البرز اضافه کرد: رعایت اخلاق انتخاباتی یک ضرورت مهم است و کاربران و فعالان فضای مجازی وظیفه دارند در حفظ ارزش های اسلامی و رعایت اصول اخلاق حرفه ای در انتشار مطالب بکوشند و از هر نوع تشنج و تشویش افکار عمومی اجتناب کنند.

وی تاکید کرد: اصحاب رسانه به عنوان رکن چهارم دموکراسی با مطالبه گری، روشنگری و ارتقای آگاهی و دانش مردم، موجب تقویت بنیان‌های مردمی می‌شوند.

نجف نیا با تأکید بر اهمیت حضور فهیمانه و هوشمندانه مردم در رویداد سیاسی انتخابات بیان کرد: تأثیرگذاری اصحاب رسانه حقیقتی انکار ناپذیر است که اگر کسی آن را کتمان کند، در واقع انصاف خود را کتمان کرده است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز بیان کرد: مشارکت بالای مردم از هر قشر و صنف و اندیشه‌ای قطعا برای سرافرازی نظام است و رسانه‌ها نقش موثری در جلب مشارکت حداکثری در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایفا می کنند.

 

 

 

 

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا