اخبار شهرستان هاسیاسیمدیریت شهری

مشارکت حداکثری و شایسته سالاری در انتخابات مورد توجه قرار گیرد فرماندار شهرستان فردیس گفت: مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح دو مقوله مهم در انتخابات است که برای تعیین سرنوشت آینده کشور باید مورد توجه آحاد ملت به ویژه مردم شریف این شهرستان قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

خداداد کاشفی فرماندار فردیس در جشن عید سعید غدیر خم که به همت معاونت خدمات شهر شهرداری فردیس و با حضور اعضای شورا، محمدرضا احمدی نژاد شهردار ، مدیران شهری فردیس و پاکبانان و سبزبانان شهر برگزار شد، از تلاش شبانه روزی پاکبانان و سبزبانان برای نظافت و حفظ سرسبزی شهر تقدیر و اظهار کرد: این عزیزان در پیشانی خط مقدم خدمت، تلاش می کنند و خدمات مدیریت شهری در سایه زحمات پاکبانان و سبزبانان در شهر بروز می کند.

وی با اشاره به نزدیکی زمان انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، مشارکت مردم را پشتوانه انقلاب اسلامی دانست و بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو تاکید کرد.

فرماندار فردیس به دستاوردهای دولت سیزدهم و تلاش شهید جمهور برای رفع مشکلات کشور اشاره کرد و افزود: در طول دولت سیزدهم علاوه بر اقداماتی که در سطح کشور انجام شده، با وجود کمبود زمین در فردیس در حوزه آموزشی ۷ مدرسه ساخته شده و به بهره برداری رسیده و و ۸ مدرسه در حال ساخت است.

این مسئول افزایش ۲۰ درصدی سرانه تخت بیمارستانی در کشور و البرز و احداث و راه اندازی بیمارستان شهید سلیمانی در فردیس، توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی و خرید ۵۰ دستگاه اتوبوس، خرید ماشین آلات آتش نشانی و …. را از جمله اقداماتی برشمرد که در طول مدت خدمت دولت مردمی انجام شده است.

کاشفی همچنین بر لزوم بررسی عملکرد، سوابق و برنامه های کاندیداهای ریاست جمهوری و انتخاب اصلح تاکید کرد و از همه شهروندان فردیس خواست تا با حضور گسترده در انتخابات در برگزاری انتخاباتی پرشور مشارکت کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا