اجتماعیاخبار ویژهپر بازدیدهانشست خبری

حیات یک ملت مرهون کار و کارگر است مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب، گفت: حیات یک ملت مرهون کار و کارگر است. 

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

حمیدرضا الله بداشتی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت و شهدای کارگری و تبریک اعیاد و دهه ولایت و امامت؛ در راستای رزمایش بزرگ امیدآفرینی و خدمت رسانی جهادی استان البرز و با حضور در جمع کارگران شرکت قطعات پرسی ایدکوپرس شهرک صنعتی بهارستان، که با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام استان البرز برگزار شد، ضمن تبیین اهمیت حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و ابراز خوشحالی از حضور در جمع کارگران، اظهار داشت: پیامبر اسلام بر دستان کارگر بوسه می زد و نگاه اسلام به کارگر نگاه متعالی است.

وی با بیان اینکه امروز کارگران افسران جنگ اقتصادی هستند، افزود: کارگر ایرانی ستون و پشتوانه سر افرازی ملت بزرگ ایران است.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با اشاره به اینکه اگر تحریم ها امروز بی اثر شده است، به دلیل حضور و اهتمام کارگران مجاهد ایران اسلامی است، بیان کرد: شما کارگران همواره با بصیرت حداکثری به خوبی در بزنگاه های تاریخی و عرصه های مهم حضور موثر داشته اید و امروز یکی از این بزنگاه ها حضور حداکثری در سنگر انتخابات است.

بداشتی با بیان اینکه حضور کارگران در دو عرصه دفاع مقدس و در جبهه کار و تولید حماسی و ماندگار بوده است، خاطر نشان کرد: کارگران با حضور موثر در انتخابات حماسه ماندگار در انتخاب فرد اصلح برای مدیریت کشور خلق کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا