اجتماعیاخبار شهرستان ها

احیا ۲۹ حلقه چاه در شهرستان فردیس مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از حفر ۹ حلقه چاه جدید و احیا و مهندسی مجدد تعداد ۲۰ حلقه چاه در شهرستان فردیس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

حمیدرضا نامداری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز بیان داشت: باتوجه به ضرورت تامین آب شرب پایدار برای عموم مردم به ویژه در فصل گرم سال ، نیازسنجی و برنامه ریزی های لازم‌ به منظور جلوگیری از بروز خلل در مسیر آبرسانی به مشترکان شهرستان فردیس انجام شده است.

وی ادامه داد: طی سال گذشته تاکنون در حوزه های متعدد تامین، توزیع، بهسازی و‌ بهینه سازی تاسیسات آب و فاضلاب شهرستان فردیس، پروژه های متعددی تعریف و اجرایی شده است.

مدیر عامل آبفا البرز اضافه کرد: تعداد ۲۰ حلقه چاه موجود اصلاح ، بهسازی و حفر تعداد ۹ حلقه چاه مجموعا با افزایش ظرفیت تولید آب به میزان ۳۲۰ لیتر بر ثانیه محقق شد.

نامداری با تاکید بر اثر بخشی طرح های اجرا شده در سطح شهرستان، اجرای عملیات خط انتقال آب از منابع سطحی استان در محدوده رزکان که از مطالبات چندین ساله مردم بوده ،اجرای عملیات لوله رانی در محدوده آزاد چراه تهران_کرج و ریل راه آهن مسیر تهران _ تبریز ، عملیات اجرایی خط انتقال آب از شرق فردیس در محدوده پارک جهان نما و اجرای ۸ هزار متر اصلاح، بازسازی و نوسازی خطوط اصلی و جمع آوری آب را از جمله ده ها پروژه انجام شده در مسیر خدمات رسانی به مردم فهیم شهرستان فردیس عنوان کرد

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز در پایان از حمایت ، پیگیری و تلاش امام جمعه و خداداد کاشفی فرماندار شهرستان فردیس در جهت اجرای طرح های آبرسانی مورد اشاره قدردانی و بر مدیریت و اصلاح الگوی مصرف توسط مشترکان جهت گذر هرچه بهتر از تنش آبی موجود تاکید کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا