اجتماعیاخبار ویژه

۳ پروژه بزرگ استان البرز به نام شهید خدمت مزین می‌شود  استاندار البرز از نامگذاری ۳ پروژه بزرگ استان که در دولت سیزدهم احیا، گره گشایی و تسریع شدند به نام آیت الله رئیسی رئیس جمهور شهید، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

مجتبی عبداللهی استاندار البرز در شورای برنامه ریزی و توسعه استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و همراهان شهیدشان به اقدامات و برنامه های دولت سیزدهم در استان اشاره کرد و گفت: احیای پروژه های راکد و نیمه تمام بویژه در حوزه اقتصادی و عمرانی البرز در کارنامه عمر کوتاه دولت سیزدهم، می درخشد.

وی ادامه داد: با تصمیم و رای اعضای شورای برنامه ریزی و توسعه استان ۳ پروژه، بیمارستان کمالشهر، پل B1 و مرکز جامع تشخیص و درمان انواع سرطان کشور در البرز به نام آیت الله رئیسی شهید خدمت، نامگذاری می شود.

عبداللهی گفت: پروژه بیمارستان کمالشهر با حدود ۵ درصد پیشرفت راکد مانده بود که پس از بازدید آیت‌الله رئیسی در سفر اول به استان، اکنون در شرف تکمیل است و امسال مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

وی افزود: پروژه پل B1 نیز پیش از دولت سیزدهم آغاز شده و به کندی پیش می رفت که این پروژه نیز امسال افتتاح می‌شود.

استاندار البرز گفت: پروژه مرکز تشخیص و درمان انواع سرطان در استان که پس از پیگیری‌های متعدد بعنوان اولین مرکز جامع در کشور از دیگر پروژه هایی است که تا ماه آینده بخش عمده ای از آن برای بهره برداری آماده می شود.

وی افزود: زیرساخت ها و سرانه های استان البرز در دولت سیزدهم متحول شده و امید که با نامگذاری این پروژه ها بتوانیم همواره الگوی خدمت صادقانه را در استان تداعی و تکرار کنیم.

در این نشست پس از ارائه گزارش فرماندار شهرستان طالقان پیرامون طرح ساماندهی فضایی عملکردی حوزه های آبریز سدهای تامین کننده آب شرب تهران حوزه آبریز سد طالقان در خصوص تطبیق طرح مذکور با ضوابط مقررات ذیربط و وضع موجود آن حوزه، استاندار البرز از مسئولان مربوطه خواست تا مطالعه در خصوص حوزه آبریز طالقان و آسارا را با استفاده از مشاور در دستور کار قرار دهند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا