اجتماعی

رئیس کل بازرسی البرز پای دردودل واحدهای دانش‌بنیان واحد‌های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری در حاشیه بازدید رییس کل بازرسی استان البرز از این مجموعه، چالش‌ها و اقدامات خود را تشریح کردند.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

تا در پی بازدید محمدتقی حاجی مشهدی رییس کل بازرسی استان البرز از ساختمان در حال ساخت صندوق پژوهش‌های استان البرز که در هفته قوه قضاییه سال ۱۴۰۳ صورت گرفت، چالش‌های پیش روی احداث این پروژه برطرف و سرانجام با حضور مقامات ملی به بهره برداری رسید.

در همین راستا مدیرکل بازرسی کل استان البرز به همراه معاونین و مدیران استانی و ملی از ساختمان فوق بازدید و روند اجرای پروژه را بازدید کرد.

در حاشیه این بازدید واحد‌های تولیدی و دانش بنیان مستقر در مجموعه به معرفی تولیدات و برنامه‌های خود پرداختند و چالش‌های مقابل مسیر پیشرفت خود را به مدیرکل بازرسی کل استان البرز معرفی کردند تا با پیگیری‌های این مجموعه معضلات برطرف و ادامه مسیر برای صاحبان فکر و ایده فراهم شود.

تولید کولر با ویژگی‌های متناسب شرایط اقلیم و آب و هوا، تجهیز سیستم روشنایی باند فرودگاه، طراحی سیستم وی‌ای آر، طراحی پنل‌های خورشیدی و… از جمله مواردی است که ضمن ارائه تولیدات خود خواستار حمایت و کمک سازمان بازرسی کل استان البرز شدند.

در ادامه این بازدید از تولیدات دانش بنیان دارویی و گیاهی انجام شده و مستقر در این مجتمع نیز بازدید به عمل آمد.

شایان ذکر است در پایان طی نشستی با حضور صاحبان و نمایندگان واحد‌های دانش بنیان و فعال در مجموعه پارک علم و فناوری، افراد دغدغه‌ها و چالش‌های خود را بیان و پیگیری و رسیدگی به این چالش‌ها در دستور کار سازمان بازرسی کل استان البرز قرار گرفت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا