اجتماعی

زیرساخت‌ها و سرانه‌های استان البرز متحول شده است  استاندار البرز با بیان اینکه دولت آیت الله رئیسی در حوزه های مختلف، وعده های خود را در اقصی نقاط کشور اجرایی کرد، گفت: پایان بخشیدن به پروژه های نیمه کاره و رها شده ادوار قبل، از جمله اقدامات شاخصی بود که موجب خرسندی مردم شد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

مجتبی عبداللهی استاندار البرز در حاشیه مراسم بهره برداری از پروژه بلوار ناصربخت که روز چهارشنبه ۳۰ خرداد ماه ۱۴۰۳ با حضور وزیر کشور صورت گرفت، با گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و همراهان شهیدشان، افزود: احمد وحیدی وزیر محترم کشور با حجم کار مضاعف و اهمیت دادن به موضوعات و دغدغه‌های مدیریت شهری، به دعوت استان البرز پاسخ گفتند و امروز پروژه های مهمی افتتاح و بازدید شد.

وی با اشاره به کارآمدی مجموعه دولت صادق الوعده سیزدهم، ادامه داد: اخلاقمداری یکی از ویژگی شهید آیت الله رئیسی بود ولی ولایتمداری، ولایت پذیری، مجاهدت و اخلاص وی بسیار شاخص تر بود که ما باید بعنوان کارگزاران این نظام از این خصائل الگو بگیریم.

عبداللهی با بیان اینکه دولت آیت الله رئیسی در حوزه های مختلف، وعده های خود را در اقصی نقاط کشور اجرایی کرد، گفت: پایان بخشیدن به پروژه های نیمه کاره و رها شده از جمله اقدامات شاخصی بود که موجب خرسندی مردم شد.

وی افزود: در استان البرز طی ۳ سالی که سپری شد، اقدامات بی نظیری رقم خورد که در گذشته هرگز تکرار نشده بود.

استاندار البرز گفت: زیرساخت ها و سرانه های البرز متحول شده و این مسیر و ریل گذاری درست همچنان ادامه دارد.

وی افزود: همه در استان همدل و متحد و منسجم برای کسب رضایتمندی مردم تلاش می کنیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا