اجتماعیاخبار ویژهپر بازدیدهامدیریت شهری

اجرای ۵۶۰۰ پروژه عمرانی و فرهنگی البرز در دولت سیزدهم وزیر کشور گفت: در حال حاضر بالغ بر ۵۶۰۰ پروژه در سطح استان البرز با بیش از ۱۵۰ همت تعریف شده بود که بخشی از آن‌ها تکمیل و بخشی دیگر در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

احمد وحیدی وزیر کشور روز در مراسم افتتاح پروژه ادامه بلوار شهید ناصر بخت ضمن تقدیر از همه کسانی که به عنوان خدمتگزاران مردم در استان البرز تلاش می‌کنند، اظهار کرد: شهر کرج و استان البرز را با تعدد پروژه های ارزشمندی که در دستور کار بوده و بخش زیادی از آن‌ها به بهره‌برداری رسیده می‌شناسیم.

وی با بیان اینکه خدمت به مردم از بزرگ‌ترین نعمات الهی است، گفت: افتتاح پروژه‌های شهری بسیار مهم و راهگشا است و گاهی گره از مشکلات ساکنین یک محل باز می‌کند و گاهی هم جمعیت بیشتری از شهروندان را پوشش می‌دهد.

وزیر کشور تاکید کرد: ما مدیون مردم هستیم و باید کاری کنیم که رضایت آنها با ارائه خدمات با کیفیت تامین شود.

این مسئول با اشاره به شهادت آیت الله ابراهیم رئیسی در حین خدمتگزاری به مردم توضیح داد: لفظ شهید خدمت نشان می‌دهد می‌شود خدمت کرد و در خدمت شهید شد و ما باید شهادت را در خدمت بجوییم.

وزیر کشور اظهار کرد: در حال حاضر بالغ بر ۵۶۰۰ پروژه در سطح استان البرز با بیش از ۱۵۰ همت تعریف شده بود که بخشی از آن‌ها تکمیل و بخشی دیگر در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه در آستانه انتخابات دولت چهاردهم قرار داریم، ادامه داد: انتخابات ادامه راه شهید رئیسی است و باید با تمام توان بکوشیم که این راه ادامه پیدا کند چون خداوند کسی که این راه را پذیرفت را نزد خود برد.

وی توضیح داد: این راه باید ادامه پیدا کند و امیدواریم انتخابات پیش رو هم به گونه‌ای پیش برود که این راه ادامه پیدا کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا