اخبار ویژهپر بازدیدهافرهنگی

رالی تورهای گردشگری البرزشناسی برگزار می‌شوند مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز با اشاره به اینکه البرز در زمينه‌های مختلف گردشگری از جمله تاریخی، فرهنگی، ورزشی و طبیعت‌گردی ظرفیت‌های بسیاری دارد، گفت: تعامل و همکاری اداره کل میراث‌فرهنگی با هیئت اتومبیلرانی می‌تواند رویدادهای خوبی را در سطح استانی، ملی و بین المللی در زمینه گردشگری استان رقم بزند.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

رحیم خاکی مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز در جلسه هم اندیشی و تعامل با هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری البرز که با حضور رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری البرز و رؤسای کمیته‌های مختلف این حوزه برگزار شد، گفت: هیئت اتومبیلرانی استان البرز با توانمندی‌های خود می‌تواند وجه شاخصی را در کشور برای البرز ایجاد کند و در فصل تابستان رویدادها و رالی تورهای گردشگری برای شناساندن البرز به صورت هدفمند اجرا می‌شوند.

وی با اشاره به جاذبه‌های گردشگری فوق‌العاده این استان، بر تعامل و هم افزایی بر استفاده از ظرفیت‌های هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری برای شناساندن جاذبه‌های استان البرز تأکید کرد.

اردشیر درویشی رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان البرز نیز در این جلسه با بیان اینکه برنامه ریزی برای برگزاری رالی تورهای گردشگری البرزشناسی به صورت پایلوت در استان البرز در حال انجام است، ابراز امیدواری کرد که در تابستان شاهد چند رویداد اینچنینی باشیم.

به گفته وی به همین منظور در کمیته های تخصصی گردشگری هماهنگی برای انجام برنامه‌های رالی تورهای گردشگری از کشورها و استان های دیگر به البرز به صورت موتوری و اتومبیلرانی در تابستان انجام می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا