اجتماعیاخبار ویژه

سردار سلیمانی نفوذ سیاسی معنوی جمهوری اسلامی ایران را گسترش داد  قائم مقام وزیر کشور با بیان اینکه مردان بزرگی مانند شهید آیت الله رئیسی و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از محله‌های فقیرنشین کشور به پا خاستند، گفت: سردار سلیمانی نفوذ سیاسی و معنوی جمهوری اسلامی ایران را در منطقه خاورمیانه و جهان گسترش داد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

علی آقامحمدی قائم مقام وزیر کشور در حاشیه افتتاح یک مدرسه و بازدید از طرح‌های عمرانی در محله حصار کرج بعنوان هدف قرارگاه اجتماعی استان، افزود: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در یک منطقه فقیر نشین متولد شد اما ایشان به اسطوره و الگو در خاورمیانه و جهان تبدیل شد.

وی ادامه داد: سردار سلیمانی، دشمنان ایران اسلامی و اسلام همچون گروه تکفیری داعش را شکست داد و برای ایران اسلامی افتخار آفرینی کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: توانمندی این شهید بزرگوار به جایی رسید که رییس جمهور آمریکا هماورد او شد و برای شهادت این عزیز ملت ایران نقشه حمله طراحی و اجرا کرد.

این مسئول اضافه کرد: رییس جمهور شهید آیت الله رییسی نیز شخصیت بزرگ دیگری از مناطق فقیرنشین ایران بود که مراحل مختلف عزت را طی کرد تا اینکه مورد اعتماد امام راحل (ره) قرار گرفت.

آقامحمدی افزود: این شهید بزرگوار در راه خدمت به مردم ساعت و لحظه‌ها را نمی‌شناخت و بی اعتنا به مسائل دنیوی، خود را وقف خدمت به جامعه اسلامی کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به طرح ۲۰۲۰ برای بازآفرینی محله‌های کم برخوردار کشور گفت: این طرح برای ۳۰۰ هزار خانوار مستاجر این محله‌ها به اجرا درآمده است و این خانوارها به تناسب توان مالی خود خانه‌دار خواهند شد.

قائم مقام وزیر کشور ادامه داد: همچنین دانش آموزان با استعداد پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم محله‌های کم برخوردار نیز از حمایت ویژه برخوردار خواهند شد.

آقا محمدی گفت: فرزندان محله‌های کم برخوردار کشور با حمایت مسوولان نظام اسلامی، ابرهای سختی را کنار خواهند زد.

گفتنی است استان البرز ۶۷ محله کم برخوردار دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا