اجتماعی

حمایت از مشاغل نوآورانه با برگزاری کارگاه‌های آموزشی معاون اشتغال و خودکفایی اداره‌کل کمیته امداد استان البرز گفت : با برگزاری دوره های آموزشی در سال جاری از مشاغل نوآورانه حمایت خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

غلامحسین پورمنافی معاون اشتغال و خودکفایی اداره‌کل کمیته امداد استان البرز گفت: با هدف حمایت از مشاغل نوآورانه و توانمندسازی در رشته های مورد علاقه مددجویان، کارگاه آموزشی در سطح استان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به حضور مددجویان دارای ایده در این کارگاه های آموزشی، ادامه داد: این کارگاه‌های آموزشی با همکاری مرکز فنی و حرفه ای و آموزش در رشته های مختلف مانند: نقاشی روی سفال، گلیم و فرش، معرق و کار روی چرم و … انجام خواهد شد.

این مسئول با تاکید به تنوع موضوعی در حوزه های مشاوره شغلی و آموزشی در این کارگاه ها، افزود: شرکت کنندگان در این دوره ها با ارائه ایده های خود و آموزش اصول و مفاهیم کارآفرینی، در حضور مدرسان با تجربه، روش های خلق، ارائه و ثبت ایده و همچنین بخش بندی بازار و روابط مشتریان، شبکه های توزیع و جریان های درآمدی می توانند مدل کسب و کار را به صورت عملی تمرین کنند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان البرز با بیان اینکه زمینه سازی برای اشتغال مددجویان، عزت نفس ایشان را تقویت می کند، گفت: تلاش می کنیم با تقویت پتانسیل های مددجویان و خانواده های مورد حمایت، آموزش و ارائه تسهیلات اشتغالزایی، بستر خودکفایی جامعه هدف را فراهم آوریم.

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا