اجتماعی

اجرای طرح پویش نذر قربانی در استان البرز مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: این اداره کل همچون سنوات گذشته به عنوان واسطه خیر بین نیکوکاران ارجمند و نیازمندان واقعی آماده جمع آوری کمکهای مردمی، نذورات، گوسفند زنده و گوشت قربانی با هر میزان توان مالی جهت توزیع بین مددجویان تحت پوشش است.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

وجیهه محمدی فلاح مدیرکل بهزیستی استان البرز ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید قربان با اشاره به اهمیت قربانی کردن و اطعام نمودن در دین مبین اسلام و توصیه معصومین (س) به کمک به نیازمندان و مستمندان، اظهار کرد: این اداره کل همچون سنوات گذشته به عنوان واسطه خیر بین نیکوکاران ارجمند و نیازمندان واقعی آماده جمع آوری کمکهای مردمی، نذورات، گوسفند زنده و گوشت قربانی با هر میزان توان مالی جهت توزیع بین مددجویان تحت پوشش است.

وی بیان کرد : همشهریان نوع دوست و نیکوکار در روز عید سعید قربان ، می‌توانند بطور شبانه روزی گوشت قربانی و نذورات خود رابه پایگاههای بهزیستی (ستاد بهزیستی ، ادارات بهزیستی شهرستان ها و مراکز نگهداری تحت نظارت) تحویل نمایند .

وی افزود همچنین برای سهولت پرداخت مبالغ اهدایی شماره کارت مجازی به شماره 6367957055485077 و شماره حساب 4181034541961324 و همچنین کد دستوری #250000*6655* بنام هدایای خاص مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان البرز در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد :سال گذشته کمک‌های مردم در پویش عید قربان در بخش دولتی و غیر دولتی به مبلغ ۳۲میلیارد ریال بصورت کمکهای نقدی و غیرنقدی شامل گوشت قربانی ، اطعام غذای گرم و بسته های معیشتی بوده است که بین ۸ هزار و ۷۱۲ نفر از مددجویان نیازمند تحت پوشش توزیع گردیده است .

این مسئول ضمن دعوت از مردم خیر برای مشارکت در این طرح گفت: انتظار میرود امسال نیز هم استانی های عزیز با همراهی و همیاری و کمک‌های خالصانه و خداپسندانه مارا در انجام این مهم یاری رسانند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا