اخبار شهرستان هااخبار ویژهاقتصادیپر بازدیدهاگالری عکس و فیلم

بهره‌برداری از ۳ واحد صنعتی در استان البرز با حضور وزیر صمت با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، ۳ واحد تولیدی و صنعتی در شهرک‌های صنعتی اشتهارد و کوثر شهرستان اشتهارد استان البرز به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

واحد صنعتی کامل دیزل، مجتمع فولاد و آلومینیوم امید ‌و شرک سبز گلشن تیراژه ۳ واحد صنعتی بودند که امروز سه‌شنبه و در جریان سفر یک روزه «عباس علی‌آبادی» وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان البرز، و با حضور مجتبی عبداللهی استاندار البرز، محمد انصاری مدیرکل صمت استان و جمعی از اصحاب رسانه به بهره‌برداری رسیدند.

افتتاح شرکت کامل دیزل تولیدکننده کشنده کامیون

شرکت کامل دیزل تولیدکننده کشنده کامیون در شهرک صنعتی کوثر اشتهارد است که در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع با ظرفیت تولید سالانه ۷۵۰ دستگاه کامیون کشنده و اشتغال‌زایی مستقیم ۷۰ نفر توسط بخش خصوصی راه‌اندازی شد.

برای ساخت و راه اندازی این واحد صنعتی پنج هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

راه اندازی این کارخانه نقش موثری در تامین کامیون تریلر برای حمل و نقل بار کشور دارد و سالانه از خروج مقادیر زیادی ارز از کشور جلوگیری می کند.

بهره‌برداری از مجتمع تولید فولاد و آلومینیوم امید البرز

مجتمع تولید فولاد و آلومینیوم امید البرز به‌عنوان دومین طرحی بود که در شهرک صنعتی اشتهارد به بهره‌برداری رسید.

این کارخانه ظرفیت تولید سالانه بیش از ۳۲ هزار تن انواع فایل آلومینیومی را دارد و زمینی به مساحت ۲۴ هزار مترمربعی و با سرمایه ۱۷۲۰ میلیارد تومانی راه‌اندازی شد.

محصولات این کارخانه برای بسته‌بندی صنایع غذایی و دارویی به کار می‌رود و برای ۲۵۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است.

افتتاح شرکت سبز گلشن تیراژه

افتتاح شرکت سبز گلشن تیراژه سومین طرح سومین برنامه وزیر در سفر به استان البرز بود.

این واحد تولیدی ملزومات و ظروف بسته‌بندی محصولات آرایشی و بهداشتی را تولید می‌کند و برای احداث آن ۱۴۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است و اشتعال مستقیم ۲۳۰ را در پی دارد.

گفتنی است شهرستان اشتهارد دارای سه شهرک صنعتی ( اشتهارد، کوثر و امید البرز) با بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی است.

فرناز فتحی سرابی مدیرمسئول پایگاه خبری روزنگار البرز 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا