اقتصادیپر بازدیدها

انتشار آگهی فراخوان مناقصه عمومی شرکت خدمات هوایی پیام فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله‌ای، شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات پیام برای اجرای عملیات آماده سازی ۲۰ هکتار از اراضی فاز ۵ منطقه ویژه اقتصادی پیام منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات پیام در نظر دارد، عملیات آماده سازی 20 هکتار از اراضی فاز 5 منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام شامل خاکبرداری، روسازی و کانال دفع آب های سطحی را از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای و با ارزیابی کیفی و بر اساس قانون برگزاری مناقصات مصوب سال 1383 به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.

بر اساس این گزارش، حداقل گواهینامه مورد نیاز جهت شرکت در مناقصه، داشتن حداقل رتبه 4 پیمانکاری با تاریخ معتبر در رشته راه و ترابری از سازمان برنامه و بودجه است.

اسناد و مدارک این مناقصه از طریق مراجعه به سامانه تدارکات دولت به نشانی www.setadiran.ir قابل دریافت بوده و از روز چهار شنبه مورخ 23/03/1403 الی 30/03/1403 به فروش می رسد.

لازم به ذکر است، مهلت تحویل پیشنهادات تا روز یکشنبه مورخ 17/04/1403 بوده و پاکات نیز ساعت 9 روز دوشنبه 18/04/1403 بازگشایی می شوند.

گفتنی است، متقاضیان شرکت در این مناقصه، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 33266135-026 امور قراردادها تماس حاصل نمائید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا