اخبار داغمدیریت شهری

برخورد سه دستگاه خودرو، دو فوتی و سه مصدوم بر جای گذاشت سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: برخورد سه دستگاه خودرو در کیانمهر، دو فوتی و سه مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

مهدی سمیعی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج بیان داشت: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵، از برخورد سه خودرو (سمند و دو دستگاه پراید) در کیانمهر، ساماندهی، انتهای بلوار آزادی مطلع شدیم که بلافاصله نیروهای عملیاتی از ایستگاه های ۱۱۴ و ۱۲۴ به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودروی سمند در اثر انحراف و واژگونی منجر به برخورد با دو دستگاه خودروی پراید در لاین مخالف گردید.

این مسئول ادامه داد: این حادثه دو فوتی (هدایت کننده خودرو های سمند و پراید مذکر حدودا ۲۰ و ۵۰ ساله) و سه مصدوم سرنشینان خودروهای سمند و پراید (مذکر حدودا ۲۷،۲۲،۲۰ ساله) داشت که با تلاش آتش نشانان افراد از خودرو خارج، تحویل عوامل انتظامی و اورژانس و موقعیت حادثه ایمن سازی شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج اضافه کرد: برای امدادرسانی به این حادثه هفت نفر نیروی عملیاتی به انضمام سه دستگاه خودرو امدادی به محل اعزام شدند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا