اجتماعیاخبار شهرستان ها

افزایش ظرفیت کمپ ماده ۱۶ فردیس به ۱۰۰۰ نفر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری فردیس گفت: همه دستگاه‌های متولی باید برای بالا رفتن ظرفیت کمپ کمک کنند تا بتوانیم نفرات کمپ ماده ۱۶ را از ۲۰۰ نفر به ۱۰۰۰ نفر ارتقا دهیم.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

محمد فیضی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری فردیس در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردیس، با اشاره به اینکه کمپ ماده ۱۶ فردیس با ظرفیت ۲۰۰ نفر سال گذشته افتتاح شد، گفت: این کمپ با کمبود و مشکلاتی مواجه بود که درحال رفع مشکلات هستیم.

وی با بیان اینکه در سطح شهرستان حدود هفتصد الی هزار نفر معتاد متجاهر گزارش شده است، تصریح کرد: باید ظرفیت کمپ ماده ۱۶ را گسترش دهیم.

فیضی ادامه داد: در مجموعه‌های شهرداری، بهزیستی، دادستانی و انتظامی اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

وی به فعالیت مهم کمپ ماده ۱۶ اشاره کرد و گفت: کاهش سرقت‌های خرد، امنیت اجتماعی، مهارت آموزی، ایجاد اشتغال، جلوگیری از گرایش دوباره بهبود یافته‌گان به اعتیاد و بازگشت به آغوش خانواده باید در اولویت مراکز ماده ۱۶ است.

فیضی با تاکید بر اینکه امسال باید ظرفیت کمپ‌های ماده ۱۶ افزایش یابد، ادامه داد: همه دستگاه‌های متولی باید برای بالا رفتن ظرفیت کمپ کمک کنند تا بتوانیم نفرات این کمپ را از ۲۰۰ نفر به ۱۰۰۰ نفر ارتقا دهیم.

سردار سید جعفر حسینی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز، در این جلسه گفت: انواع سرقت خورد در استان امسال نسبت به سال گذشته ۳۸درصد کاهش یافته است.

این مسئول ادامه داد: کاهش جرایم به سبب فعالیت کمپ‌های ماده ۱۶ در سراسر استان است.

وی افزود: حرفه آموزی و ایجاد اشتغال از جمله موارد مهم در کمپ ماده ۱۶ است که باید به آن توجه شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا