پر بازدیدهاورزشی

“مورینگا” عنوانی که همزمان با صنعت در دنیای ورزش هم می‌درخشد  تیم دراگون بوت مورینگا که در مرحله‌ی چهارم لیگ قایقرانی بانوان کشور حاضر شده بود امسال در دو رده سنی آزاد و بزرگسالان، در برابر حریفان به رقابت پرداخت. 

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

تیم دراگون بوت مورینگا که در مرحله‌ی چهارم لیگ قایقرانی بانوان کشور حاضر شده بود امسال در دو رده سنی آزاد و بزرگسالان، در برابر حریفان به رقابت پرداخت.

این تیم که با حمایت شرکت پرگاس طب وارد عرصه ی ورزش هیجان انگیز دراگون بوت شده، این بار با رقابت در برابر حریفانی همچون سکان تهران، مشعل دریا، آوش خلیج فارس، مارینا بندرعباس و آمبرا، در رده ی آزاد به مقام سوم و در رده ی بزرگسالان به مقام دوم رسید.

امیر هادی کامکار مدیرعامل پرگاس طب با اشاره به ضرورت ایفای نقش صنعت در اجرای مسئولیت‌های اجتماعی و ورزشی، حمایت از تیم های ورزشی را وظیفه ی فعالان عرصه تولید و اولویت عملکرد و پشتیبانیِ مسئولان سیاست گذار و تصمیم در حوزه ی اقتصادی را به ویژه در بخش خصوصی، باعث پیوند صنعت و ورزش دانست.

وی ادامه داد: امروزه رشته های ورزشی مانند فوتبال و والیبال از حمایت خوبی برخوردارند و ما به عنوان فعالان بخش خصوصی عرصه ی صنعت بر خود واجب می‌دانیم که از تیم های ورزشی رشته های کمتر برخوردار خصوصا در حوزه ورزش بانوان حمایت کنیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا