اجتماعیاخبار ویژهپر بازدیدها

طرح حمایتی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از جوانی جمعیت در البرز آغاز شد مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان البرز از آغاز طرح حمایتی این ستاد از زادآوری و جوانی جمعیت در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

سید مهدی میرغفاری مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان البرز به مناسبت آغاز هفته ملی جمعیت افزود: اعطای تسهیلات برای درمان 246 زوج نابارور، اهدای ۲۳ بسته حمایتی امل بسته لبخند مادری، کارت هدیه و 6 ماه پوشک مصرفی نوزادان به خانواده هایی که از سال ۱۴٠۱ تاکنون صاحب فرزندان چندقلو شده اند، اهدای ۱۲٠ بسته پوشک بهینه پارچه ای به خانواده های دارای بیش از سه فرزند از جمله اقدامات حمایتی در البرز است.

وی افزود: برپایی خیمه های ایران جوان، فراخوان تولیدات هنری و رسانه ای و برگزاری پویش لبخند مادری از جمله ویژه برنامه های هفته ملی جمعیت در البرز است .

این مسئول اضافه کرد: خیمه های ایران جوان با مشارکت کنشگران و گروه های مردمی در پنج نقطه از استان با هدف ترویج مساله فرزندآوری برپا می شود.

میرغفاری یادآور شد: فراخوان تولیدات هنری و رسانه ای در زمینه های طراحی پوستر، کاریکاتور، فیلم کوتاه و موشن نیز از جمله اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) می باشد که با مشارکت حوزه هنری استان البرز و در نظر گرفتن جوایز ویژه برای نفرات برتر در حال اجرا است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان البرز ادامه داد: برگزاری پویش لبخند مادری با هدف تجلیل از خانواده های خوش جمعیت و مثبت پنج است .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا