اخبار ویژهپر بازدیدهایادداشت

علی شیرین زاده از کرج راهی بهارستان شد علی شیرین زاد منتخب مردم حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد در رقابت با مصطفی سعیدی سیرایی راهی مجلس دوازدهم شورای اسلامی شد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

ستاد انتخابات کشور روز شنبه اعلام کرد: از مجموع ۹۴هزار و ۹۶۸ رای صحیح ماخوذه علی شیرین زاد با ۴۸ هزار و ۳۱۶ رای ، منتخب مردم حوزه انتخابیه کرج ، فردیس و اشتهارد در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شد.

در مرحله نخست انتخابات (۱۱ اسفند ۱۴۰۲) از مجموع سه کرسی نمایندگی استان البرز در مجلس، تکلیف ۲ کرسی مشخص شد.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری به طور همزمان ۱۱ اسفند ماه سال گذشته برگزار شد که بر اساس آمار نهایی انتخابات از مجموع ٣٤١هزار و ٥١٨ رای از آراء صحیح صندوق ها، “علیرضا عباسی” با ١٠٨ هزار و ٢٤١ رای به عنوان یکی از نمایندگان مردم حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد به مجلس راه یافت.

بر این اساس “علی شیرین زاد” با کسب ٥٥ هزار و ٢٣ رای و ” مصطفی سعیدی سیرایی” با ٤٠ هزار و ٢٣٦ رای در مرحله نخست رای گیری به مرحله دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی راه یافتند .

استان البرز دارای سه کرسی در مجلس شورای اسلامی و ۲ نماینده در مجلس خبرگان رهبری است.

بر این اساس در انتخابات یازدهم اسفند ماه سال گذشته نیز “علی حدادی” با کسب ۲۴ هزار و ۹۰۱ رای از مجموع ۱۱۴هزار و ۶۵۴ رای ماخوذه صحیح، نماینده مردم شهرستانهای غرب استان البرز در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

فرناز فتحی سرابی مدیرمسئول پایگاه خبری روزنگار البرز 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا