اقتصادی

استقبال وزیر علوم زیمباوه از ظرفیت‌های منطقه ویژه اقتصادی پیام  وزیر علوم کشور زیمباوه با حضور در پاویون منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در سیزدهمین نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ در نشستی با اکبر قنبرپور مدیر عامل این منطقه، از فرصت بهره گیری از ظرفیت های پیام با هدف توسعه همکاری های مشترک استقبال کرد‌.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

امون مورویرا وزیر علوم کشور زیمباوه با حضور در پاویون منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در سیزدهمین نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ در نشستی با اکبر قنبرپور مدیر عامل این منطقه، از فرصت بهره گیری از ظرفیت های پیام با هدف توسعه همکاری های مشترک استقبال کرد‌.

همکاری برای ایجاد منطقه ویژه حوزه آی.سی.تی در زیمباوه، امکان ارائه آموزش های خلبانی برای متقاضیان از زیمباوه و تولید تجهیزات مرتبط با  فناوری های نوین شرکت های پیام در این کشور با هدف صادرات محصولات ایرانی از مهمترین محورهای گفت وگو بین وزیر علوم زیمباوه و مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بود.

گفتنی است، منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام  با حضور ۶ واحد مستقر در این منطقه و با هدف ارائه دستاوردها و فرصت های سرمایه گذاری خود درنمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ شرکت کرده است.

عمران کاران مارون، پارس پردازش چهل چشمه، فاطر داده پرداز راحیل، ژئوپرداز پارس، سامتل و فدک از جمله های شرکت های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام هستند که در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴؛ آخرین دستاوردهای خود را به نمایش گذاشتند.

این شرکت ها در بخش هایی از جمله تولید تجهیزات نقشه برداری، تلفن همراه، تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی فعالیت دارند.

نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳  با حضور ۴۵۰ شرکت فناور و نوآور در پارک فناوری پردیس در حال برگزاری است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا