اقتصادیپر بازدیدها

تقدیر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از استاندار البرز  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از کسب رتبه پنجم کشوری در حوزه نظارت بر ۵۷۶ طرح و پروژه عمرانی روستایی و با همکاری ۲۷ دستگاه اجرایی استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

احمد افضلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز اظهار داشت: به واسطه اقدامات صورت گرفته از سوی مجتبی عبداللهی استاندار البرز که در قالب تقدیرنامه ای از سوی سید امیرحسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور صادر شده است، استان البرز موفق به کسب رتبه برتر در حوزه نظارت بر طرح ها و پروژه های عمرانی روستایی شد.

وی افزود: در راستای نظارت بر طرح ها و پروژه های روستایی هر استان به نمایندگی از معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، مدیران کل دفاتر روستایی استانداری ها این وظیفه مهم را به منظور پیگیری و پایش دقیق بر امر نظارت بر طرح ها و پروژه های روستایی در سطح استان بر عهده دارند.

این مسئول خاطر نشان کرد: این نظارت ها که به صورت استانی و شهرستانی اعمال می شود کاملا به صورت برخط و سامانه ای است که معاونت توسعه روستایی کشور به عنوان ناظر ملی رصد کرده و هر سه ماه یکبار رتبه بندی استان ها را انجام می دهد. در این راستا باتوجه به ارزیابی های صورت گرفته از سوی معاونت مذکور خوشبختانه استان البرز جزو استان های برتر در سطح کشور معرفی شده است که حاصل تلاش همکاران معاونت عمرانی، دفتر روستایی استانداری، فرمانداران، مدیران دستگاه های اجرایی استان، بخشداران و دهیاران بوده است که جای تقدیر دارد.

به گفته معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در حوزه عملکرد نظارت شهرستانی در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲، استان البرز حائز رتبه ۵ کشوری شده که در گذشته این رتبه ۱۸ بوده است. در این زمینه در حوزه نظارت شهرستانی نیز شهرستان چهارباغ به عنوان شهرستان برتر در این حوزه ارزیابی شده است که لازم از فرماندار شهرستان و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان، بخشداران و دهیاران تقدیر شود.

افضلی همچنین خاطر نشان کرد: در حوزه گزارش عملکرد نظارت استانی در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲ نیز استان البرز حائز رتبه ۹ کشوری شده که در گذشته رتبه ۲۳ بوده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا